קידום אורגני הצד הטכני: 7 כלים טכניים ל-SEO

מה שאתם אוהבים בקידום אורגני זה שהוא מחובר ל-DNA שלכם. סוף סוף אתם יכולים להעשיר אנשים אחרים בידע ובמומחיות שצברתם בשנות עבודתכם ועל הדרך אתם מקדמים את העסק שלכם, זו עסקת win win משתלמת. אבל גם בגן עדן יש לפעמים בעיות, או יותר נכון- אתגרים. היום נדבר על קידום אורגני טכני, כי חייבים להודות שבלעדיו התוכן הנפלא שאתם מייצרים במחשבה רבה ובאדיקות לא יגיע לייעדו. המזל שלכם שיש לנו כאן בפורשופ כלים פשוטים ונפלאים עבורכם שיעשו לכם את החיים קלים וישפרו את הקידום האורגני.

אבל ראשית, נעשה סדר – הבעיה הטכנית של הקידום האורגני נעוצה ב SEO שהם ראשי תיבות של search engine optimization, זה לא היה אמור לעניין אתכם אלמלא תהליך האופטימיזציה הזה חיוני לכם כשאתם עושים קידום אורגני בגוגל ורוצים לקבל את הדירוג הטוב ביותר. במסגרת האופטימיזציה, התאמת הדף, שנועדה לקדם את מקומו של הדף בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש הדף שלכם הופך לאיכותי יותר מבחינה טכנית מכיוון שיש התאמה בין הדרישות של SEO לדרישות אחרות באינטרנט.

ככל שהתחרות גדולה יותר כך נדרשת ערנותכם לביצוע בדיקות באופן תדיר שיהפכו את האתר שלכם לקליל מהיר וידידותי למשתמש.

קבלו 7 כלים טכניים ל-SEO

  • Hostadvice- כלי חכם ונחוץ. מגלה לכם את המיקום של כל אתר אינטרנט מה שיעזור לכם לארגון יעיל ואפקטיבי. הכלי לא עובד לגמרי חלק, אבל נמצא בשיפור מתמיד ומתקרב לתוצאות אופטימליות.
  • Nerdydata – כלי יעיל שיתרוצץ עבורכם ברחבי הרשת ויחפש קודים לכל מטרה שתזדקקו לה. אפשר לקרא לו פשוט מנוע חיפוש ייעודי לקודים, גם ובעיקר לאלה שמנוע החיפוש היעיל ביותר ברחבי הרשת לא ימצא.
  • httpstatus.io – לפעמים אפילו דף שקיים ברשת זמן רב פשוט נעלם ואתם לא מצליחים למצא אותו. או יותר מלחיץ שאתם רואים אותו בדרך חיפוש מסויימת ואז הוא שב ונעלם. מופיע ובורח. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות ואין סיבה להילחץ. שימוש בכלי הנהדר הזה יאתר את סוג התקלה וישגר אתכם בחזרה לרשת. אפשר לנשום לרווחה.
  • Htaccess redirect generator – כלי נפלא לשימוש שממש מחולל htaccess  עבור הקובץ שיאפשר לבצע הפניות bulk 301 בעת הצורך.
  • Schema Creator- את הכלי הזה אסור לכם לפספס. הוא בונה עבורכם את הקוד הדרוש כדי לקבל תוצאות מגוונות בגוגל. הוא עושה את זה על ידי מיקרודטה של HTML.
  • Google Structured Data – כלי לבדיקת נתונים מובנים של גוגל, זהו כלי נפלא הבודק נתונים של גוגל ומטמיע rich Snippets
  • Robots.txt – כלי יעיל לניתוח קבצי ה robots.txt. הכלי מאתר שגיאות בקובץ ואת התיקיות החסומות.

קידום אורגני הוא קידום יעיל מאוד ולכן אתם לא לבד שם והתחרות גדולה. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים כל הזמן אבל במיוחד כשהתחרות מתגברת. כל חוסר התאמה, עיכוב או אי דיוק עשויים להוריד אתכם ולהפך- ככל שתבדקו את הפרטים של הקידום האורגני מבחינה טכנית תוכלו להצליח יותר. תמיד מומלץ לבדוק גם את קוד האתר ולבצע את כל השיפורים הדרושים. נכון שלא כל קידום האתר תלוי באופטימיזציה, תמיד יש צורך בתוכן מעולה ובתזמון הרמוני של כל הרכיבים. בהצלחה רבה, צוות פורשופ.

? רוצים להשאר מעודכנים
! השאירו פרטים וקבלו עדכונים לפני כולם
? רוצים להשאר מעודכנים
! השאירו פרטים וקבלו עדכונים לפני כולם