10 תוספים לכרום שהם MUST לכל מקדם אתרים

להיות כותב תוכן, בלוגר או מקדם הפך לעיסוק במשרה מלאה, הודות לעולם האינטרנט המתפתח כל הזמן. אף על פי שלרבים זה נשמע כאילו מדובר בעבודה קלה, הרי שעובדי תחום זה מכירים מציאות שונה לחלוטין. הם גם יודעים שהכלים הנכונים, יכולים לעזור להם לבצע את עבודתם בצורה טובה יותר, כמו לדוגמה אותם תוספים לכרום. הנה רשימה שעשויה לעזור לכם.

התוספים הטובים ביותר לאירגון הזמן שלכם

אנחנו בפורשופ יודעים עד כמה ניהול זמן הוא אחת היכולות המכריעות עבור כל מי שעוסק בכתיבה, בלוגים או מדיה חברתית, כמו גם ריבוי משימות. Stay Focusd יעזור לכם לחזור למסלול תוך זמן קצר. תוכלו באמצעותו להישאר ממוקדים במה שאתם עושים, ולהיות פרודוקטיביים יותר. להגדיר כמה זמן אתם רוצים להשקיע באתרים או דפים מסוימים, ולאחר שחלף הזמן שהוקצב לכם, האתר ייחסם על ידי Stay Focusd להמשך היום.

כלי אחר מתוך אותם תוספים לכרום, שאינו רק רשימת המטלות הסטנדרטית שלכם, הוא Wunderlist, המציע לכם יעילות וקלות גישה, הכל ביחד.לאחר שתגדירו את תוסף הכרום Wunderlist במכשיר אחד, תוכל לסנכרן אותו בקלות עם כל המכשירים האחרים שלכם, כך שתהיה לכם גישה למה שצריך לעשות בכל מקום שאתם הולכים אליו.

תופסים לכרום שיעשו לכם סדר

  • כתובות אתרים מבולגנות ארוכות שפשוט נראות נורא כשהן משולבות בגוף הטקסט מטרידות לא מעט כותבי תוכן. לכן השימוש ב-URL Shortener יהפוך את כתיבת סיומות כרום להרבה יותר נגישה ומהירה, ותקצר כל כתובת אתר בלחיצה אחת.
  • Ad Block הוא כנראה אחד מתוספי הכתיבה הנפוצים ביותר המוצעים ב- Chrome וזה לא מפתיע מכיוון שהוא מציל ממודעות שצצות בכל מקום. אבל הוא גם קו הגנה מצוין מכל תוכנות הפרסום האורבות מאחורי המודעות הקופצות, והמחכות לזחול למחשב ולגנוב את המידע הרגיש שלכם. עם זאת, כדאי להשתמש באנטי-וירוס מהימן, וכדאי לחשוב גם על אמצעי מניעה אחרים מפני חדירות סייבר למחשב שלכם.
  • Evernote אהוב מאוד על כל הבלוגרים ומשווקי המדיה החברתית מאחר והוא כלי שימושי במיוחד כשאתם בתנועה. בין אם אתם מחפשים רעיון חדש לבלוג שלכם ובין אם תמצאו פיסת מידע שיכולה להיות שימושית לאסטרטגיית המדיה החברתית שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להדגיש חלק כלשהו בטקסט או אפילו דף שלם ו- Evernote יאחסן זאת בשבילכם.
קרא עכשיו
כל מה שצריך לדעת על הסכנות בשימוש בתוסף Yoast לקידום אתרים בוורדפרס

להקל על המחשב

  • אם אתה עובדים בתחום הקידום רוב הסיכויים שאתם מאיטים כל הזמן את המחשב שלכם עם כל כך הרבה כרטיסיות שעובדות בו זמנית. OneTab הוא מאותם תוספים לכרום שיקל על חייכם מכיוון שבלחיצה אחת תהפכו את כל הלשוניות לאחת, ותיראו את רשימת כתובות האתרים של כל האתרים שפתחתם. הכל עדיין נגיש מאוד, רק שהוא לא יאתגר את חיבור האינטרנט שלכם באותה מידה. בנוסף, תוכלו לשתף את רשימת כתובות ה- URL עם עמיתייכם במידה ואתם עובדים בצוות.
  • Check My Links תדאג לבדוק כל קישור לפני שאתם מכניסים את ההודעה שלכם, ותסמן כל קישור שבור בטקסט שלכםבאדום, כך שתוכלו לזהות אותו ולתקן אותו מיד.
  • באמצעות PicMonkey, גם עם הגרסה החינמית שלה, ניתן לקבל לא מעט כלים לשיפור התמונות שלכם לפני העלאתם לרשת.
  • אם אתם טובעים בים הסיסמאות של הג’ימייל שלכם, הפייסבוק שלכם ושל הלקוחות, לינקדאין ועוד השתמשו ב Last Pass כדי לנהל את הסיסמאות שלכם.
  • Clear Cache הוא תוסף המסייע לניקוי המטמון שנצבר בדפדפן בקלות ביעילות. ויקל על הבאגים שקיימים במערכת הניהול של פייסבוק.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
4819 ----- This is a test...