Google Drive: דברים שלא ידעתם על גוגל דרייב

לחובבי ההיסטוריה שבינכם – גוגל דרייב לא נוצר בבית גוגל אלא התחיל את צעדיו הראשונים אצל יזמים אחרים אותם קנה גוגל שהשכיל לשלב בינהם וליצור משהו חדש. בדיוק ה”משהו” שכולם צריכים. כזה שיעבוד נפלא ובקלות וישאיר את הקהל צמוד אליו תוך שהוא מפתח שירותי אחסון ולא מפסיק להתחדש ולהוביל.
אם תבינו את ההגיון הפשוט הזה, תוכלו להבין ש google drive הוא הרבה יותר מאופציה נוחה לשמירת קבצים ועריכת מסמכים. כשאנחנו אומרים הרבה יותר אנחנו מתכוונים לזה.

נשימה עמוקה וצאו לדרך.

רשימת הדברים שלא ידעתם שגוגל דרייב יכולה לעשות בשבילכם:

Google Backup &Sink- תוכנה חינמית שתסנכרן עבורכם את הקבצים שנמצאים בדרייב עם המחשב שלכם. הייתרון שלה מול דרופ בוקס שהקבצים עוברים ישירות ל google docs/photos מה שיעיל במיוחד עבור צלמים ועורכי וידאו.

Google forms- שירות ליצירת סקרים שמתגלה כיעיל ביותר גם ליצירת מבחנים ובחנים.

Google drawing- מאגר של כלים שמאפשר לכם לערבב בין צורות, חיצים, טבלאות ותרשימים ללא הגבלה. מאפשר לכם לייבא נתונים ישירות מגיליון אלקטרוני ולהוסיף לכל מסמך דרך תפריט ההוספה.

ג’מבורד- לוח אלקטרוני שמכוון לקהל מקצועי ובתשלום. מאפשר לשלב בין הערות וסקיצות לבין חומר מהרשת או ממשתמשים אחרים. מגיע לרמות דיוק גפיות מעולות.

Google docs- מערכת של תוכנות אופיס הדומות מאוד למה שאתם מכירים מבית מייקרוסופט. היתרון הוא שסרגלי הכלים פשוטים יותר ועיקר מה שאתם צריכים נמצא בתפריט. הוא מאפשר לבצע שינויים במקביל עם כמה אנשים ומאפשר לכם לפתוח שיחת מסנג’ר פרטית עם משתתפי המסמך. יתרון נוסף למשתמש הישראלי- הוא מותאם לעברית בצורה מרשימה.

Google fusion Tables- מאפשר לכם להציג את המידע שלכם בצורה גפית עם טבלאות וגרפים.

Google one – שירות אחסון ארגוני מעבר ל 15 GB שאתם מקבלים חינם.

ועכשיו נגיע לעיקר- דברים שלא ידעתם על השירות העיקרי Google Drive

  • אתם יודעים שגוגל דרייב מאפשר לכם לשמור 15 גיגה בייט בחינם וללא הגבלת זמן. אתם לא יודעים שהמסמכים של goole docs לא נכללים במניין הספירה.
  • הגדלת נפתח האכסון בגוגל דרייב אתם יכולים לעשות זאת באמצעות תוכנת פרימיום בעלויות לא גדולות.
  • אתם יכולים ליצור בקלות שטח שיתופי לכל המשפחה שיאגם את 15 הגיגה של כל אחד מכם ויתן לכם אפשרות לניצול מיטבי של המקום.
  • הגוגל דרייב שומר כל שינוי שלכם בקבצים דרך היסטוריה והערות. שימו לב שהוא מאפשר לכם לתת שם שונה לכל קובץ. אתם יכולים ללחוץ על סימן העיפרון לכתוב הערות לשינויים.
  • אם אתם משתפים מסמכים- אתם יכולים להחליט האם הם יערכו אותו, יצפו בו, יוסיפו הערות ולמי הקישור יהיה נגיש.
  • למדו את התוספים השונים- הם יכולים לשדרג את חוויית המשתמש שלכם. בנוסף- תמצאו בחנות של כרום אפליקציות שיתחברו גוגל דרייב אבל לא יעבדו בדפדפנים אחרים.
  • כשאתם שולחים קבצים בדרייב דרך הגימייל אתם מוגבלים במגבלת גודל.
  • תעלול מיוחד שמציע הגוגל דרייב הוא סריקת מסמכי PDF ומפרידה טקסט מתמונה.
  • כנסו להגדרות כלליות, סמנו google drive ואז תבחרו את הפונקציה “המר את הקבצים”
  • פונקציית חיפוש קישורים מאפשרת לכם להוסיף קישור גם אם אתם לא זוכרים את הכתובת שלו.
קרא עכשיו
10 טכניקות להגדלת אחוזי ההקלקה באתר על כפתורי קריאה לפעולה באתר

 

אל תתבלבלו, שפע האפשרויות רק נשמע מעייף. בפועל הוא מקל על החיים. מוזמנים פשוט לצלול לעבודה ולגלות בעצמכם טריקים נוספים שיקצרו ויפשטו את העבודה. כי כשאתם עובדים עם גוגל דרייב אתם עובדים חופשי עם כל מי שיש לו חשבון גוגל – שזה בעצם כל העולם, אתם יכולים להוסיף תוספים ולא לסמוך על הגיבוי האוטומטי של המחשב. והכי חשוב- יש לו יותר שטח אכסון חינמי מאשר לכל שירות מתחרה והוא מדבר עברית נפלא. חסרונות? לא מצאנו.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5576 ----- This is a test...