foreshop מתארחת בתכנית הבוקר עם שלי גפני בכל הקשור לתוכן ודיגיטל בנושא של עולם התיירות בכלל וטיולי משפחות בפרט

 חברת Foreshop הוזמנה על-ידי מערכת ערוץ 13 לתכנית הבוקר עם שלי גפני על מנת לשתף את קהל הצופים בעולם התוכן האינטרנטי, הנכסים הדיגיטליים והדרך בה הם משתלבים עם עולם התיירות באופן ספציפי.

עולם התיירות הוא אחד מהתחומים היותר מרגשים ומלהיבים שאפשר לעסוק בהם! מהרגע הראשון שעולם הדיגיטל נכנס לחיינו ועד היום אנו יכולים לראות כי המרחק כבר לא מהווה בעיה. כיום ניתן לקבל כל פיסת מידע לגבי כל פינה בעולם מכל מדינה ומכל תרבות.

עולם התיירות מתחלק לנישות רבות ומגוונות, יש לנו גולשים שמתעניינים בתרבויות שונות, ומקומות בילוי שונים למטרות שונות.

אם פעם היינו צריכים להשתמש במפות ולקרוא ספרים על מנת להרחיב את הידע שלנו ולנסות ולפענח את המסתורין של מדינות שונות מסביב לעולם הרי

שהיום עולם התוכן האינטרנטי לא מפסיק לתת תוכן להשתנות ולהתעדכן ולו לרגע אחד!

תוכן זה מחולק למדינות שונות ועל כל מדינה ניתן ללמוד ולאסוף כל כך הרבה אינפורמציה אשר בהחלט תעזור למטייל בבחירת היעד הבא ולהתכונן בצורה המיטבית לסוג הטיול שלו

 

אם כבר דיברנו על סוגים שונים של מטיילים וטיולים, בואו ונמנה כמה מהם :

– טיולי ג’יפים במקומות יחודיים בעולם

– טיולי קראוונים 

– טיולי אקסטרים 

– טיולים במדינות ספציפיות 

– טיולי קרוזים 

– טיולי קאמפינג 

– טיולי משפחות 

כפי שאתם בוודאי מכירים כי חוויתם על בשרכם אתם בטח יכולים לתאר שהרשימה עוד ארוכה, והנישות שניתן להיכנס אליהן הן רבות עובדה שמשאירה מקום לשחקנים חדשים אשר יודעים לתת תוכן מעניין רלוונטי ומתחדש.

חברת Foreshop מנהלת כיום מספר רב של אתרים העוסקים בתחום התיירות ובתתי הנושאים הרבים שיש לתחום הזה להציע.

מעבר לתוכן הרב שיש באתרים אשר מושכים אליהם גולשים מסביב לעולם ובכדי לייצר מקור הכנסה מאתר התוכן ישנה אפשרות למכור מוצרים ולהטמיע תוכניות שותפים באתר.

הנקודה החושבה ביותר היא לייצר קהילה של גולשים סביב האתר ולהפוך את האתר לוויראלי מספיק עם תוכן מעניין בכדי שהגולשים עצמם שנמצאים באתר ישתפו את הכתבות עם חבריהם ברשתות השנות.  הגדלת העניין והקשר עם הגולשים בו מגדילים באופן מיידי את החשיפה האורגנית לאתר המשמעות של זה היא אחת עוד תנועה שמייצרת עוד הכנסה.

אם כבר נגענו בהכנסה נרחיב מעט על המקורות והדרכים ליצירת הכנסה מאותה תנועת גולשים שמבקרת אצלכם באתר: 

קרא עכשיו
מהו נכס דיגיטלי: איך מייצרים הכנסה מנדל"ן דיגיטלי?
  1. פרסומות – יצירת הכנסה מפרסומות בתוך האתר היא עולם ומלואו גם תחום הפרסום בתוך האתרים מתחלק לתתי מקורות הכנסה כמו CPC ,CPM ,CPV ,CPI 

מרבית בעלי האתרים עובדים עם המערכת הנפוצה של google adsense… תנו לי לגלות לכם סוד קטן, גוגל היא אולי הגדולה ביותר אל איננה המשלמת היחידה עבור הטמעת פרסום בתוך האתר או הנכס הדיגיטלי שלכם, למעשה ישנן עשרות רבות של חברות לתיווך פרסום.

המלצתנו היא להיעזר במערכת של FOREMEDIA אשר מוכיחה את יעילותה והכנסותיה בכל פעם מחדש.

  1. מכירת מוצרים – drop shipping 
  2. תכניות שותפים – הדרך הקלאסית לשווק כל מוצר/שירות לקהל הגולשים שלנו בשיטה זו הרווח מגיע ישירות מהספק מבלי לגזור עמלה על הגולש.

מעבר לשלושת הדרכים שציינו לעיל, ישנן עוד דרכים רבות ומגוונות, המשיכו לחקור ולהתקדם כי עולם הדיגיטל הוא בהחלט המקום הנכון לצמוח ולהתבסס בבטחה מבחינה פיננסית בעידן האינטרנט.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
6624 ----- This is a test...