הנרי יהב משנה למנכ”ל בקבוצת “פורשופ” מתארח בתוכנית הבוקר של שלי גפני בנושא הורות ואתרי תוכן

חברת Foreshop הוזמנה על-ידי מערכת ערוץ 13 לתכנית הבוקר עם שלי גפני על מנת לשתף את קהל הצופים בעולם התוכן האינטרנטי, הנכסים הדיגיטליים והדרך בה הם משתלבים עם עולם ההורות בפרט.

והיום בתוכנית עלה לשידור המשנה למנכ”ל הקבוצה מר הנרי יהב. כאשר אנו מסתכלים על עולם ההורות אנחנו יכולים לדעת כמעט בוודאות מוחלטת שלנצח אימהות ואבות יהיו בעלי צורך עז לקבל כל פיסת מידע שיכולה לעזור להם אפילו במעט להתכונן לכל הקשור באחד מהרגעים המרגשים והמעצימים ביותר בחייהם – הלידה.

מבחינת נכסים דיגיטליים, על נישת הלידה ומהלך ההריון שקודם לה אפשר להסתכל ככמה תתי נישות שונות:

– התכוננות להריון 

– תקופת ההריון

– הלידה

– מיד לאחר הלידה

– תקופת התפתחותו של הילוד

בכל תת נישה שכזו אנו יכולים לתת ערך מוסף ותכנים רלוונטים אשר יכולים לספק להורים הצעירים יותר תוכן ותחושת ביטחון על ידי שיתוף של מידע רלוונטי סביב הנושא.

לקוחות Foreshop אשר בחרו לרכוש לעצמם אתרי תוכן בשפה האנגלית סביב הנישה הזאת בהחלט יכולים לראות כי התנועה המגיעה אליהם לאתר היא מגולשים סביב טווח הגילאים של הורים צעירים וכי הגולשים באתר לא נשארים אדישים לתוכן המעניין ולרכישת המוצרים המוצעים להם סביב אותה הנישה.

אם כבר הזכרנו רכישת מוצרים, בין הנישות המוצלחות של Foreshop כאשר אנו מסתכלים על קהל יעד שנמצא בצפייה כה גדולה לקראת בוא הילד או הילדה שלהם. אנו יכולים להיות בטוחים כי רכישה של מוצרים שונים המכינים את ההורים ללידה או לשלבי ההתפתחות של הילד היא ללא ספק אחד מכיווני הרכישות היותר מסיביות שלהם.

בין האתרים השונים של Foreshop נוכל לראות אתרי אינטרנט בשפה האנגלית אשר נותנים ערך מוסף ומתחדש סביב אותה הנישה במטרה עיקרית לייצר תנועה ממוקדת של קהל יעד דובר השפה האנגלית,

כאשר אנו מספקים תוכן רלוונטי לאותה התקופה וכמובן תוכן שהוא מקורי אנו יכולים להיות בביטחון שהגולשים שלנו מקבלים את הערך אותו הם מחפשים.

חשובה לא פחות היא עצם העובדה שהם ימשיכו לקבל תוכן רלוונטי שמתחדש עבורם בתקופות קבועות, וזאת על מנת לוודא שהם תמיד יכלו לקבל מענה לשאלותיהם, הרי עם הזמן השאלות משתנות אבל כמובן שגם חוזרות על עצמן.

אין ספק שהתחום הזה בפרט הוא תחום נצחי ומאוד רלוונטי מכיוון שתמיד יהיו שאלות סביב נושא ההורות, חידושים ומוצרים חדשים בתחום וכמובן שכל הורה בעולם ירצה להשיג עבור ילדיו את הטוב ביותר האפשרי.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


קרא עכשיו
איך לכתוב מאמר כמו מקצוענים: 8 חוקי בסיס לכתיבה טובה ואיכותית של מאמר
אולי יעניין אותך
6552 ----- This is a test...