מדריך למשווקים: איך שולחים קובץ דרך Contact Form 7

אינטראקציה עם הקהל שלכם היא מפתח לבניית מערך לקוחות נאמן ויציב, מה שמביא לטראפיק שוקק חיים ולהמרות מכובדות. לפעמים הדרך לבצע אותה עוברת באמצעות כלי פשוט שהיה מונח לכם מתחת לאף. קבלו את טופס יצירת קשר contact form מה הוא יכול לעשות עבורכם בצורה פשוטה.

כשאתם מציעים או מאפשרים למבקרים באתר ליצור אתכם קשר באמצעות טופס יצירת קשר Contact Form 7, פנקו אותם במתנה קטנה, שובר הנחה, מאמר, הרצאה. אפשר כמובן לשלוח רק תגובה קטנה, שמוכיחה שראיתם אותם ומאשרת את קבלת טופס יצירת הקשר. עידוד האינטראקטיביות ותגמול חיובי על הפניה הם משהו מתוק שנצרב לזמן ארוך בתודעה.

איך שולחים קובץ דרך Contact Form 7?

יש כמה שיטות לבצע את הפעולה, אך אנו נתמקד בתוסף טפסים של וורדפרס 7 Contact Form  הדרכים הנוספות הן לשלוח את המשתמש אל דף התודה שם הוא יוכל להוריד את התשורה או באמצעות קישור להודעה שמתקבלת בסוף שליחת טופס יצירת קשר Contact Form. בחרנו בשיטה הזאת כי היא פשוטה ונועדה לאנשים כמונו וכמוכם שלא יודעים לתכנת קוד. פתחו את הוורדפס והתחילו:

  • כנסו לאזור התוספים, תחת לשונית תוסף חדש, והתקינו את תוסף טפסים של וורדפרס 7 Contact Form לאחר סיום ההתקנה כנסו להגדרות התוסף ותבנו טופס חדש לפי הצרכים שלכם.
יצירת טופס יצירת קשר חדש Contact Form 7
איך נראה טופס יצירת קשר ב- Contact Form 7?
  • כשהטופס שלכם מוכן לשיגור, הכנסו פעם נוספת לתוסף, הפעם לעריכה של הטופס החדש. במסך העריכה לחצו על לשונית mail ותגללו למטה עד שתגיעו ל (mail (2 המפעיל את ה- Auto Responder שכשמו כן הוא – מגיב ושולח הודעות ללא מגע יד אדם מיד לאחר מילוי הטופס. כדי שהפלא הזה יפעל יש צורך לבחור את use mail (2). להצלחת התהליך, קריטי שתמלאו בתיבה של המילה to את המייל שלכם. נסחו בצורה כובשת את ההודעה שתשוגר לפונה אליכם כשהוא שולח את הטופס, רדו מעט מ mail (2) ותמצאו את ה message body שם תוכלו להפקיד את הודעתכם ולהתחיל להניע את ההצלחה.

איך להוסיף קובץ ולהפוך מייל לאוטומטי באמצעות טופס יצירת קשר באתר

  • אם בא לכם ממש להשקיע (מה שמומלץ, כי זה קל) רדו עוד טיפה למטה ותחת Use HTML content type תגלו עולם שלם של עריכות מורכבות. למען האמת, זוהי עריכה פשוטה שתאפשר לכם להוסיף לוגו, תמונה, סרטון ולינקים לחומרים שנמצאים בשרתים שונים מהאתר שלכם.

איך עושים עריכות מורכבות ב- Contact Form 7

  • איך מוסיפים קבצים? אם תכנסו ללשונית file attachments תוכלו להוסיף קבצים שנמצאים באחסון של האתר שלכם ומי שיקבל את הלינק שלכם – יוכל להוריד את הקובץ שלכם אצלו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להעתיק את הלינק הישיר לתמונה/קובץ פי די אף/סרטון והדביקו אותה בתיקיית הקבצים. המייל שישלח ללקוחות שלכם יגיע עם הקובץ מצורף להורדה. כשאתם שולחים מדיה תבדקו שהיא לא כבדה מידי, ואם הסרטון גדול העלו אותו לשרת חינמי כמו וימאו או יו טיוב והדביקו רק את הקישור. אם אתם לא רוצים שהסרטון יהיה חשוף לכל הציבור- הגדירו בהגדרות הערוץ- בסיום העברה- מי רשאי לצפות, כמו למשל, רק מי שיש לו לינק. כשאתם שולחים קבצים אתם יכולים לחסום את הדרך לסריקה של מנועי חיפוש, אבל כשהקובץ ירד אצל המקבל, לא תוכלו למנוע ממנו להעביר את זה הלאה. שלחו רק דברים שאתם לא חוששים שיגיעו לידיים לא נכונות.

תוסף טפסים של וורדפרס -טופס יצירת קשר Contact Form הוא דרך נפלאה ליצירת אינטראקציה אקטיבית עם לקוחות בצורה פשוטה ויעילה. אם אתם רוצים לעלות שלב תוכלו להשתמש במערכת כמו gravity forms או תוספים אחרים לשליחת מיילים. כדי לשדרג את האינטראקציה חשוב יהיה לעקוב אחרי הפעולות של ההורדה באמצעות כלים פשוטים- כדי להשתפר לאורך כל הדרך. שלכם באהבה, צוות פורשופ.

למידע נוסף , הירשמו ונציג יחזור אליכם בהקדם :


אולי יעניין אותך