7 שירותי אחסון ענן מומלצים

איך זה מרגיש ללכת על ענן?

שאלה טובה שלמרבה ההפתעה תלויה באיזה שירותי ענן תבחרו. הפחד הראשוני להשתחרר מהתיקיות במחשב ומהשליטה במידע, מתפוגג אצל מי שחוו הרס של כונן ללא יכולת לשחזר, אצל מי שהתעייפו מגיבויים סיזיפיים או חלילה למי שהמחשב הנייד שלו נגנב עם כל התמונות המשפחתיות. זה קורה. וזה יכול להיות לא רק לא נעים, אלא אפילו נורא.

החשש משירותי אחסון ענן מובן וטבעי. פריצות אבטחה וליקויים נוספים היו סיבות שאנשים רבים נמנעו משימוש בשירותי ענן במשך תקופה ארוכה. יחד עם זאת, שיפור במנגנוני האבטחה, הקמת שירותי ענן משופרים ושינויים טכנולוגיים נוספים גורמים לכך שיותר ויותר אנשים משתמשים בשירותי ענן ונהנים שהמשרד, הספר או כל תוכן אחר שמשמש אותם בחייהם, הולך איתם לכל מקום.

אנחנו בפורשופ יודעים כי שירותי הענן הם – העתיד. אחסון צריך להיות נגיש לנו בכל רגע, מכל מקום ולכן עלינו לבחור את שירותי אחסון ענן הטובים ביותר, כיצד נדע לעשות זאת? על סמך 7 שירותי אחסון הענן המומלצים הבאים;

7 שירותי אחסון ענן מומלצים

Onedrive- האכסון הפופולרי מבית מייקרוסופט מגיע בצורה מובנת במערכות ההפעלה החל מ- windows 8  ואילך. השירות מאפשר לכולם להוריד אפליקציה ולהצטרף לחגיגה. חינם, בטוח ונח לשימוש. הנפחים החינמיים ואלה שבתשלום מתעדכנים אחת לכמה חודשים, ואם אתם זקוקים לנפח גדול- כדאי  להתעדכן אחר השינויים. בכל מקרה- העלויות לא גבוהות יחסית לשוק.

Dropbox- נוחות המשתמש והחינמיות שלו הפכו את שירות אחסון ענן להיות אחד משירותי האחסון הפופולריים ביותר. קל לניווט ולארגון הקבצים, ומאפשר לשתף בקלות קבצים עם אנשים אחרים.   השירות מסונכרן אוטומטי ואין מגבלה לגודל קובץ בודד. בהרשמה תקבלו 2 גיגה בלבד, אבל אם תשתתפו במדריך למשתמש תקבלו עוד 250 גיגה, ובהזדמנויות נוספות, כמו הפניית חבר לשירותי האחסון ועוד, תזכו בנפחים נוספים, גדולים ומשמעותיים.

Google drive- למי אין חשבון גוגל? כנסו דרכו לגוגל דרייב ותזכו ב-15 גיגה ראשונים ללא עלות. תוכלו להשתמש אתם בכלים נוספים של  תוכנות משרדיות מובנות ונוחות לשימוש כמו עיבוד תמלילים ועוד. השירות יעבוד נפלא גם באפליקציה לדסקטופ. בגלל שלכולם יש גוגל- מאוד נוח לעבוד אתו עם שותפים וקולגות על מסמכים משותפים.

Box- שירות חינמי הפתוח לכולם אבל בעצם מומלץ לאנשי עסקים וצוותי עבודה. מגוון האפשריות העצום עשוי להרתיע משתמש פרטי ולסרבל עבורו את הניווט בשירותי האחסון ענן. היתרון הגדול- אבטחה מעולה שאתם יכולים להתאים לצרכיכם.

Amazon cloud drive- שירותי אחסון הענן של אמזון אינם חינמיים והם מופרדים לתמונות ולשאר הקבצים. אמזון רוצה להיות השרת הגדול מכולם ולכן מאפשרת לכם שלושה חודשי התנסות ולאחר מכן תבחרו באחת מהתוכניות שלה ותתאימו אותה לצרכים שלכם. שירותי הענן של אמזון לא מאפשרים לצפות בקבצים שלכם מתוך תיקייה במחשב שלכם, אתם חייבים לעבור באתר של אמזון. היתרון הגדול שלהם נעוט בפיצ’ר המאפשר העלאה אוטומטית של סרטונים ומדיה שאתם יוצרים בנייד החכם  מייד לאחר השימוש.

Sugersync- מאוד דומה לdropbox אבל מותאם למובייל ופותח לכם אפשרויות עבודה חדשות בשל כך. ב 90 יום ניסיון תוכלו לבדוק את יעילות ונוחות שירותי הענן באחסון בנפח 5 גיגה בייט. אם תבחרו בשירות- תשלמו 7.5$ לחודש עבור 60 גיגה בייט או סכומים גבוהים יותר לנפחים גדולים יותר.

Space monkey- זה למיטיבי לכת. תמורת 200$ תקבלו מהחברה כונן קשיח בגודל 2 טרה שיאפשר לכם שימוש ב טרה אחת לגיבוי מוחשי. הקבצים שלכם יקודדו ויוצפנו  ויחולקו לכוננים של משתמשים אחרים. אתם כמובן תארחו בטרה הנוספת שלכם גיבויים מוצפנים של משתמשים אחרים. בשנה הראשונה השירות חינמי, ולאחר מכן תיפרדו מ 49$ לשנה כדי להמשיך להנות מהגיבוי.

תודו שכשהענן מרווח ובטוח זה כיף ללכת על ועם ענן. אין צורך בכוננים, ולא לחשוש שהמידע החשוב שלכם יתפוגג- שלא לדבר על נוחות שיתוף קבצים גדולים. בקיצור – זקוקים לכדור פורח כדי לעוף על זה?

למידע נוסף , הירשמו ונציג יחזור אליכם בהקדם :


אולי יעניין אותך