5 דרכים לשדרג את פרופיל הלינקדאין שלך

המגיפה הנוכחית גורמת לעסקים מכל הסוגים לעבור תקופות מאתגרות. חלקם נאלצים לצמצם את כוח העבודה שלהם, לקצץ שעות ועוד – אז אם אתה אחד המובטלים הרבים, שעובר את הרגעים הללו, או אתה סתם מחפש שינוי, הנה חמשת העצות המובילות שיסייעו לשדרג את פרופיל הלינקדאין שלך.

האם אתה פתוח להזדמנויות חדשות?

יש לך את היכולת לעדכן את הפרופיל שלך ברשת לינקדאין כדי לסמן למגייסים פוטנציאליים שאתה מחפש עבודה אחרת, מבלי שהמעסיק הנוכחי שלך יידע. ניתן לבצע את ההגדרה למשרה מלאה, משרה חלקית, עבודה מרחוק, עבודה באמצעות חוזה או עבודה כעצמאי פרילנסר. אני ממליץ לבחור בכמה שיותר סוגים כאלה של תעסוקה שאתה מוכן לעשות.

כשמדובר בבחירת כותרת, עדיף להתנהל בחוכמה ופשוט לשמור אותה פתוחה. כותרות לתפקידים יכולות להיות תפקידים שונים בחברות שונות, כך שאם אתה משאיר את זה פתוח, מגייסים יכולים לפנות אליך. בכל מקרה זה נותן לאנשים סיכוי לעבור שוב את תהליך ההעסקה או להרגיש חופשיים להודות לך. אני תמיד ממליץ לענות על כל בירור של מגייס, כי לעולם אינך יודע אם לאותו מגייס אולי תהיה עבודה שאתה עשוי להיות מעוניין בה בהמשך.

עדכן את הסיכום האישי בתוך פרופיל לינקדאין שלך

זה המקום בו תוכל לסלול את דרכך אל מעסיקים פוטנציאליים.יש לך את תשומת הלב שלהם למשך כמה שניות כך שתצטרך להשפיע עליה מראש. וודא שהשורות הראשונות יהיו צנועות, בורורות גם עבור מי שאינו טכני מדי, והכי חשוב, זכור כי כך אתה מדגים עד כמה היית בעל ערך עבור מי שהעסיק אתכם.

גרום לקורא להרגיש משהו. אתה יכול להראות את שאיפות הקריירה שלך, להסביר את נקודות החוזק שלך, אבל אני צריך להדגיש, שיש לשמור על ענווה. לבסוף טוב להראות שאתה גם בן אנוש. תן לקורא האת קשר אישי כדי שיוכל להתייחס אליך באופן אישי. לדוגמה, אם יש לך תחביב כלשהו או אם אתה  בעל תשוקה למשהו, ציין זאת ברשת לינקדאין. הוסף את אתר האינטרנט שלך, אתר הבלוגים, או את תיק העבודות שלך. הטיפ של פורשופ: ציינו איפה עבדתם בעבר, מה היו תחומי העיסוק שלכם, שתפו פרויקטים שלקחתם בהם חלק ועוד. לדברים האלה יש משמעות בעבור מעסיקים עתידיים, ואתם עשויים לצבור נקודות זכות.

קרא עכשיו
3 דרכים איך למשוך לקוחות באינסטגרם לגמרי בחינם

הפוך את המיומנויות שלך לספציפיות

הצג את מה שאתה יודע, כגון שיווק ופרסום, עיצוב גרפי, ניהול קמפיינים, שפות תכנות, תוכנת ניהול פרויקטים – כל אלה הם דוגמאות טובות. היה מדויק. לציין Adobe Creative Suite זה לא מספיק, ציין מה אתה יודע לעשות איתו והוסף כל תוכנית. הוסף את כל הכישורים האלה שנגעת בהם בחייך. יש לרשום את הכישורים המשפיעים ביותר, וניתן להוסיף את כל האחרים למטה בתוך פרופיל לינקדאין linkedin שבו תוכל ליצור רשימה. אם יש לך כישורים אחרים כגון מנהיגות, כישורי שפה, אישורים הרלוונטיים וכדומה, כדאי להוסיף ולציין את כל מה שאתה יכול. יש אומנם קטע לשפה בלינקדאין, אך אם זה חשוב לתפקיד הבא שלך, הוסף אותו לסיכום.

בלי פלצנות

פרופיל לינקדאין שלך אמור להמחיש את היסטוריית העבודה שלך באופן שניתן יהיה לעיכול בעבור מי שאינם בורים בתחום המומחיות שלך. הימנע משימוש במונחים מקצועיים מדי או מראשי תיבות. זכרו קורות החיים שלכם ופרופיל הלינקדאין אינם דומים, לכן אין צורך להתפלצן יתר על המידה, רק להיות ברור מספיק.

התמונה שלך חשובה יותר ממה שאתה יכול לתאר

זה חשוב יותר ממה שאנשים סבורים. צריכה להיות לך תמונת פרופיל, אל תשאיר אותה ריקה. התמונה אמורה להראות אותך באופן מכובד. אינך צריך להיות בחליפה ועניבה, אך גם לא תמונה עם פילטר אינסטגרם או סנפצ’אט, איפשהו בין לבין זה. שדר מקצועיות ורצינות, אך לא יותר מידי. זכור, אין שני לרושם ראשוני ובטח אם מעסיקים פוטנציאליים יעשו עלייך חיפוש ויגיעו ללינקדאין שלך.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
3802 ----- This is a test...