3 טיפים להגדלת העוקבים באינסטגרם

נהנים לגלוש באינסטגרם? אבל האם אתם מודעים לאפשרויות הפרסום לעסקים ברשת חברתית פופולרית זאת? אם יש לכם עסק אתם וודאי מפרסמים בפייסבוק אך אינסטגרם אשר נרכשה על ידי פייסבוק היא זרוע פרסום נוספת שאתם חייבים לנצל.

איך לייצר יותר עוקבים באינסטגרם?

אינסטגרם כבשה את העולם לפני כמה שנים ובעקבות כך החליטה בפייסבוק שהיא רוצה את הכוח של רשת זו. החברה נרכשה אך שומרת על הייחודיות שלה למרות היותה הלכה למעשה חלק מפייסבוק. היתרון הענק שיש לעסקים הוא אפשרות הפרסום באינסטגרם דרך פייסבוק. שתי הפלטפורמות ממומשקות בצורה מוחלטת כך שאם אתם מפרסמים בפייסבוק מודעות הקידום הממומנות שלכם נשלחות גם לאינסטגרם אם תרצו.

כולם יודעים שאינסטגרם נשלטת על ידי ידוענים, משפיענים וכדומה. סלבריטאים ממגוון תחומים מטפחים את פרופיל האינסטגרם האישי שלהם ומוכרים בעזרתו בין אם במסווה או במישרין מוצרים שונים ומקדמים את העסקים שלהם.

גם אתם יכולים לעשות זאת. הנה שלושה טיפים שיעזרו לכם לנצל את מלוא הכוח והיכולות של אינסטגרם כצינור פרסום וקידום לעסק שלכם.

  • האשטג – # מלך האינסטגרם. הסולמית הקטנה בעזרתה מתייגים ומקטלגים כל דבר בעצם. אם אתם לא יודעים על מה מדובר כנראה אין לכם אינסטגרם. במיוחד עבור עסקים בנישות שונות, מדובר בכלי עוצמתי שמאפשר לכם לתייג מושגים, מוצרים, מטבעות לשון וליצור סביב האשתג יצירתי ואיכותי קמפייני פרסום שלמים. כדי להשיג עוד ועוד עוקבים באינסטגרם שלכם אתם צריכים ליצור פוסטים מעוצבים ולדעת לשתול בהם את ההאשטגים הרלוונטיים בכמות הרצויה. לשם כך עדיף להיעזר במקדם אינסטגרם מקצועי שמכיר את כל השיטות, הכמויות והדרכים לחשוף את הפוסטים שלכם לכמה שיותר גולשים ובמהירות. לא מספיק לייצר תוכן טוב צריך לדעת גם איך להאשתג אותו כמו שצריך.

 

  • משפיענים ויראליים – הרשת החברתית בנויה על ויראליות. הדרך שלכם להגיע לכך גבוהה יותר אם תצליחו לרתום לעסק שלכם מישהו בעל כמות עוקבים באינסטגרם גדולה. מספיק שיתוף אחד קטן של פוסט שלכם או מוצר בפרופיל של משפיען והחשיפה שתקבלו תהיה עצומה וכמו כדור שלג תזכו לעוד ועוד חשיפה בהמשך. אפשר להגיע בקלות למשפיענים והחוכמה היא למצוא מישהו שבאמת מתאים למותג ולעסק שלכם, כך ששיתוף הפעולה יהיה רלוונטי ובאמת יצליח לחבר גולשים למוצר שלכם דרך אותו משפיען או משפיענית.
קרא עכשיו
5 מיתוסים על האלגוריתם החדש של אינסטגרם

 

  • קמפיין פרסום ממומן באינסטגרם – הדרך נפוצה ביותר בה בעלי עסקים עם פרופיל אינסטגרם עסקי יכולים לגדול. אמנם זה עולה כסף אבל אין ברירה, החשיפה האורגנית כלומר זאת שלא עולה כסף נמוכה מאוד ברשתות החברתיות ורק בעזרת קידום ממומן אפשר להשיג קהל ועוקבים באינסטגרם אם אין לכם קשר למשפיען או קמפיין ויראלי שתפס תאוצה  לבד.

לסיכום אינסטגרם היא מלכת הרשתות החברתיות הסטייליסטית, הבת החורגת של פייסבוק שעושה לה צרות לפעמים אבל הגדלת כמות העוקבים בה היא כלי פרסום רציני. ככל שיהיו לכם יותר עוקבים באינסטגרם לא רק שתזכו לתעבורה גדולה יותר לאתר שלכם (אותו תפרסמו בפרופיל…) וחשיפה גדולה יותר למוצרים שלכם, כך גם המותג שלכם יגדל וייהנה מהגעה ללקוחות חדשים. עוקבים שבאים באים להישאר. כל עוקב הוא נכס ולכן יש לטפח את הדף, לספק לעוקבים תוכן איכותי ומבצעים ולגרום לכל עוקב להישאר נאמן לדף שלכם. יש דרכים לעשות זאת גם בצורה אורגנית בעזרת תוכן חכם ואמצעים דיגיטליים כאשר קמפיין ממומן הוא כלי נוסף והכרחי לקידום העסק באינסטגרם ובשאר הרשתות החברתיות. למדו להשיג עוקבים באינסטגרם על ידי ניסוי ותהייה או בעזרת חברה מקצועית שכבר מתמחה בכך זמן רב. בהצלחה.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
3866 ----- This is a test...