עיצוב בקלות: 10 תוספים לכרום למעצבים גרפיים

מעצבים רבים מבזבזים שעות רבות על עיצוב כזה או אחר, אך יש לא מעט דרכים שיכולות להקל עליהם. תוספי כרום שימושיים למעצבים גרפיים יכולים להוריד את העומס מהמעצב, ולאפשר לו להתרכז בדברים שחשובים באמת. אם אתם רוצים לעצב ולא לבזבז את הזמן היקר שלכם, התוספים הללו מהווים פתרון אפקטיבי ויעיל. נכון להיום הרבה מאוד מעצבים גרפיים בישראל ובעולם כולו משתמשים בתוספים הללו, אולי הגיע הזמן שגם אתם תוכלו להשתמש בהם גם.

ColorPick Eyedropper

נתחיל מאחד התוספים הפשוטים ביותר, תוסף שאתם בתור מעצבים גרפיים מוכרחים להשתמש בו על מנת להקל על עצמכם. התוסף הזה מאפשר לדגום צבע מהדפדפן, וכך תוכלו לקבל את הקוד של הצבע ולהשתמש בו בעיצובים שלכם. ראיתם צבע מסוים שהשאיר אתכם חסרי מילים? בזכות התוסף הזה תוכלו גם אתם להשתמש בו.

Loom

לא בדיוק התוסף האידיאלי עבור מעצבים, אך יש לא מעט מעצבים גרפיים שיוכלו להשתמש בתוסף הזה. הייעוד המרכזי של התוסף הספציפי הזה הוא לצלם את המסך, תוכלו גם לבצע הקלטה של המסך ביחד עם הסברים שלכם. כך שאם מתחשק לכם לצלם את עצמכם עובדים ולעשות מדריכים שונים, התוסף הזה הוא הפתרון המושלם.

Window Resizer

מחפשים תוספי כרום שימושיים למעצבים גרפיים? התוסף הזה יכול להיות אחד מהשימושיים ביותר עבורכם. באמצעותו אתם תוכלו לבדוק בזמן אמת את הרספונסיביות של האתר, כלומר איך הוא יוצג במכשירים שונים. כך תוכלו לדעת בזמן אמת מה עוד נותר לכם לשנות ואיך תוכלו לשפר את המראה של האתר – בכל הפלטפורמות השונות.

pic2pixlr

אם אתם מתעסקים בעיצוב גרפי זמן מה, אתם בוודאי מכירים את pixlr שהוא עורך תמונות בסיסי ויעיל מאוד לשימוש. אם אתם משתמשים בו, אז אתם מוכרחים להכיר את התוסף הספציפי הזה שאנחנו בפורשופ מאוד מחבבים. באמצעות התוסף אתם תוכלו לפתוח כל תמונה ב- pixlr, כל מה שתצטרכו לעשות זה רק להקליק על הקליק הימני והתמונה תיפתח ישירות ב- pixlr.

Muzli

יש תוספי כרום שימושיים למעצבים גרפיים שהם בגדר רשות ויש כאלה שהם בגדר חובה – מוזלי הוא מהתוספים של מעצב מוכרח להכיר. באמצעות התוסף הזה בכל פעם שתפתחו את הדפדפן, אתם תקבלו את כל החדשות העדכניות ביותר בעולם העיצוב. בתור מעצבים גרפיים אתם מוכרחים להיות עם היד על הדופק, התוסף הזה הוא הטוב ביותר למשימה הזאת.

Page Ruler

כל מעצב גרפי צריך לשים לב למרחקים בין כפתורים ובין אלמנטים שונים באתר. עם התוסף Page Ruler אתם תוכלו למדוד בקלות את המרחקים בין האלמנטים השונים, וכך גם תוכלו לבצע שינויים בזמן אמת. שמירה על דיוק היא אחד מהאלמנטים המשמעותיים ביותר לכל מעצב, זה הזמן שלכם לקחת את הנושא הזה צעד אחד קדימה.

FireShot

רוצים לשלוח תמונה של האתר ללקוח על מנת לקבל את חוות הדעת שלו? באמצעות התוסף הזה אתם תוכלו לצלם בקלות תמונה של כל האתר, ולשמור אותה ישירות על המחשב. זה לא משנה אם מדובר על דף קצר או ארוך, התוסף הזה מאפשר להשיג תמונה של כל האתר שאותו אתם רוצים לצלם.

Pinterest Save Button

לכל מעצב יש חשבון פינטרסט, כך אתם תוכלו לשמור את התמונות המיוחדות ביותר בעיניכם. נתקלתם בתמונה שאתם חייבים שתהיה באתר שלכם? בזכות התוסף הזה אתם תוכלו לשמור אותה בחשבון הפינטרסט שלכם, ולהשתמש בה בעת הצורך. כך לא תצטרכו לוותר על הרצונות שלכם, תוכלו להפוך את האתר להכי מדהים שיש.

תוסף-פינטרסט-לדפדפן

CSS Peeper

מעצבים אתרים? אתם לא צריכים להיות מעצבים דגולים על מנת להבין בדיוק מה התוסף הזה עושה. באמצעות השימוש בתוסף אתם תוכלו להיכנס אל תוך קוד ה-CSS של האתר, שם תוכלו למצוא כל מיני אלמנטים שתוכלו להשתמש בהם באתרים שלכם. לדוגמא: סוגי הפונטים השונים, הקודים של הצבעים באתר, הגודל של הפונט ועוד כל מיני אלמנטים מיוחדים.

Site palette

כל מעצב יודע כי פלטת הצבעים שבה הוא משתמש היא זאת שיכולה לעשות את ההבדל. תוספי כרום שימושיים למעצבים גרפיים חייבים לכלול גם את כל הנושא הזה. באמצעות התוסף הספציפי הזה תוכלו בלחיצת כפתור ליצור פלטת צבעים מכל אתר שאליו אתם נכנסים. נכנסים לאתר שאהבתם את הצבעים שלו? זה הזמן להיעזר בפלטת הצבעים שאותה הוא מציע.

למידע נוסף , הירשמו ונציג יחזור אליכם בהקדם :


אולי יעניין אותך