10 כלים לשיווק ברשתות חברתיות

שיווק ברשתות החברתיות, זה ההווה, לא העתיד. משעשע להיזכר שרק לפני שנים אחדות כל עסק שרצה להיכנס לשוק היה צריך תקציב פרסום מכובד עוד לפני שעשה את הצעד הראשון. כיום, כל מה שאתם צריכים זה לבנות לעסק שלכם רשת ביטחון במדיות החברתיות ולטוות את השיווק ברשתות החברתיות בקלות. לא חשוב באיזה אסטרטגיית שיווק תבחרו – שיווק אורגני, ממומן, או כמו ברוב המקרים תשלבו בינהם, ההצלחה תגיע בהקדם.

אנחנו בפורשופ תמיד חושבים קדימה, ולכן כדי ליעל את העיניינים אספנו בעבורכם 10 כלים שימושיים לשיווק ברשתות החברתיות, כאלה שיעשו לכם חיים קלים! תיהנו.

  1. Hootstuite- זה לא כלי, ואפילו לא תותח. זה סוג של דיווזיה שלמה שמסתערת עבורכם על הרשת. מעיפה פוסטים בודדים או קמפיין שיווק בכל הרשתות החברתיות במקביל. כמה רשתות? הם יתנו לכם נוכחות מרשימה בלמעלה מ 50 רשתות חברתיות ותוך כדי הקמפיין יניחו על שולחנכם ניתוח הביצועים שעשיתם, מה שיעזור לכם להשתפר תוך כדי הליכה. לא תמיד כלי המכיל את כל הפיצ’רים מפגין ביצועים מרשימים בכל הפרמטרים- הכלי הזה הוא היוצא מן הכלל המוכיח את הכלל.
  1. Buffer- כלי יעיל שעושה מה כמעט כל מה שמציע הכלי הראשון אך הוא מוגבל ל 5 רשתות חברתיות.
  1. Social baker- כל מה שרציתם לדעת על פרופילים, סטטיסטיקות, עמודי פייסבוק ולא העזתם לשאול- תקבלו מהכלי הזה בעוצמה נדירה. אם אתם עסק בינלאומי תקבלו מידע גם על פופולריות לפי אזורים גיאוגרפיים או לפי דף כזה או אחר.
  2. Buzzsumo– נמצא שם בשבילכם כדי לדעת כמה שיתופים והצלחות אחרות יש לכל עמוד אינטרנט שלכם ברשתות החברתיות. מה עוד הכלי הזה עושה? אם תשתמשו בו נכון הוא יהפוך ליד ימינכם ליצירת תוכן מקורי, יהיה שם תמיד ברגע שנתקעתם. הקלדה של מילה חשובה תחשוף אתכם לאין סוף של אפשרויות תוכן מקוריות, מעניינות שיתנו לכם נשימה לזמן ארוך.
  3. SharedCount- בדומה לכלי הקודם, מספק לכם מידע רב על הביצועים שלכם. ייחודו שהוא מאפשר לבדוק גם את המתחרים שלכם, להשוות וללמוד על מקורות טראפיק שיתאימו לכם. שימו לב שיש להקליד את כתובת ה URL המלאה.
  4. Social Searcher – טורבו של מנוע חיפוש שסורק את המדיות החברתיות ומציג לכם את התוצאות בצורה השוואתית שתאפשר לכם לשפר ביצועים ולהגיע רחוק עם הקמפיין שלכם.
  5. onlywire- כלי וותיק ויציב. חוץ מפרסום נרחב ב 50 מדיות חברתיות הוא מאפשר סקירה של הביצועים שקיבל הקמפיין שלכם בכל רגע נתון. ייחודו של הכלי שהוא מאפשר לכם להגיב בפרסום אחד לכל הפוסטים ששיגרתם לעולם ובכך מייעל את השיווק ברשתות החברתיות בקלות.
  6. Facebook Debugger- הלוואי והיה לנו כלי כזה בחיים האמיתיים. הכלי הנהדר הזה מאתר שגיאות בפייסבוק ומתקן אותן בלחיצת כפתור. כל פעם שפייסבוק מעוות לכם את הפרסום ומציג אץ הלינק בצורה לא נכונה, הכנסו אל הכלי, הדביקו את כתובת הפוסט בחלק העליון ולחצו על הכפתור. פייסבוק ייעתר לבקשתכם, יסיר לינק וירענן את הפוסט, ואם הנתונים המקוריים מוגדרים נכון – הפוסט יוצג כראוי וללא עיוות. יש לו פונקציות רבות, אבל הקסם שתארנו הוא אחד השימושים הנפוצים.
  7. Grid Tool– אחת המגבלות הקשיחות של פייסבוק שהוא מגביל את כמות הטקסט שתופיע במודעת תמונה ולא מאפשר להעלות מודעות שיש בהן יותר מ 20% טקסט. הכלי הזה, מבית היוצר של פייסבוק, יבדוק עבורכם את התמונה טרם פרסומה ויאתר את המוקשים שעשויים להשתרבב בה.
  8. TagBoard- אמרו לי מי ההאשטגים שלכם ואומר לכם מי אתם… זה מה שהכלי הזה עושה בקלילות. עוקב ומעדכן בהאשטגים בנושאים שונים ברחבי המדיות החברתיות ומשאיר אתכם מוכנים לכל טרנד שמחכה מעבר לפינה.

לשיווק ברשתות החברתיות יש תפקידים רבים ואפשרויות מגוונות. פייסבוק, טוויטר ושאר המדיות החברתיות פורסות לכם שטיח אדום. אפילו גוגל מאפשרת לכם לפרסם כשווים ולמתג את העסק שלכם בצורה מדויקת. כדי לנצל נכון את ההזדמנויות ולצעוד בבטחה על השטיח האדום השתמשו בכלים שהצגנו לכם ותהנו מחוויות ביצוע משופרות.

למידע נוסף , הירשמו ונציג יחזור אליכם בהקדם :


אולי יעניין אותך