תוספים לדפדפן: 6 תוספים מומלצים לקידום אתרים

תוספים לדפדפן הם כלים נפלאים למטרות רבות אך בקידום אתרים הם הכרחיים. עד כמה הכרחיים? זה לא רק הנוחות בהיותם אוטומטיים, העסק שלכם פשוט לא יוכל להמריא אם לא תשתמשו בהם כשאתם עוסקים בקידום אתרים. תפקידם לאפשר לאנשים להשתמש באפליקציה שלכם והם נותנים לכם מידע בזמן אמת מהאתר בכל רגע נתון. אפשר לפתח תוספים בקלות לדפדפן כרום בעצמכם, לפיירפוקס ולאקספלורר זה מעט יותר מסובך. אבל האמת? למה לכם להתאמץ אם מישהו הכין עבורכם תוספים לדפדפן מעולים ולמטרות שונות? ולמה עוד יותר להתאמץ אם אנחנו ריכזנו במיוחד עבורכם את 6 תוספים לקידום אתרים המובלים? אין סיבה.

6 תוספים מומלצים לקידום אתרים

  1. Web developer – מבין התוספים לדפדפנים הוא נחשב תוסף חובה עבור קידום אתרים ופיתוח CSS. הוא מאפשר לכם לסמן תגיות, תמונות, סקריפטים ושלל אופציות שנועדו לצרכים שלכם בדיוק.
  2. FireBug – זה אחד הכלים, אם לא הכלי לקידום אתרים. כשאתם נמצאים בתהליך הקידום וזקוקים למידע הוא נותן לכם ראייה רחבה ומהירה של כל האתר. כמעט כל מה שתרצו נמצא שם בהינף לחיצה ומאפשר לכם ללמוד ולשפר את הביצועים שלכם באמצעות טולברים. יש מספרים תוספים לדפדפן  שמעניקים שירות דומה (Moz, Ahrefs, Majestic, SeoQuake), אבל אנחנו חושבים שהתוסף הזה עושה את העבודה בצורה המיטבית.
  3. Whois – תוסף נפלא שמיועד לכל מי שרוצה לחקור את הרשת. עם יד קלה על לחיצת הכפתור תוכלו ללמוד על כל אתר ברשת. הוא קיים לכל סוגי הדפדפנים.
  4. FireBug – אם אתם מפתחים, אבל לא רק, הכלי הזה יאפשר לכם לשנות ולהתאים את כל האלמנטים של האתר און- ליין. מומלץ להפעיל אותו לפני שאתם מבצעים שינויים וכך תוכלו להבין את האפקטיביות שלהם, לצמצם טעויות ולהשתפר לפני שעליתם לאוויר. לצערנו הכלי הזה עובד נהדר עם דפדפן פיירפוקס, אך הגרסה שלו לכרום עדיין לא מביאה את התוצאות הרצויות.
  5. Adblock – חוסם פרסומות ידידותי למשתמש. יש שיגידו שהסנדלר הולך יחף אבל לא זה המקרה. נכון שבתור מקדמי אתרים אתם אמורים לאפשר לפרסומות להופיע, זה חלק מהמשחק, אבל גם לכם יש גבול דק בין היכולת לפרגן לבין הצורך לעבוד בשקט. היתרון של התוסף הזה שהוא מאפשר לכם להגדיר מאיזה אתרים אתם כן מוכנים לקבל פרסומות ובכך תקבלו חווית משתמש אפקטיבית וידידות לסביבה וגם לכם.
  1. LastPass – כשאתם בתהליך קידום אתרים ומרגישים שהלכתם לאיבוד בים הסיסמאות שיש ברשותכם הכלי הזה יציל אתכם. הוא ישמור את כל הסיסמאות שלכם בצורה מרוכזת ומסונכרנת ויאפשר לכם להגיע אליהם מכל מקום. מה שנדרש מכם זה רק להתקין את התוסף על הדפדפן, וכאן חשוב לציין שהוא עובד עם כל הדפדפנים המוכרים, ולהיכנס למשתמש שלכם עם הסיסמא הרגילה שלכם ואתם יכולים להגיד שלום לכל הפנקסים בהם רשמתם את עשרות אם לא מאות הסיסמאות שלכם או לדף האקסל המגושם.
קרא עכשיו
קידום אורגני ללא ספאם: איך לעשות אופטימיזציה לתוכן באתר על ידי פיזור מילות מפתח

קידום אתרים זו משימה שכל בעל עסק מחויב אליה, בעצמו או באמצעות חברות המתמחות בכך. זו נראית משימה מורכבת, אבל באמצעות תוספים לדפדפן תוכלו לעשות זאת בצורה פשוטה ולגמרי בעצמכם תוך שאתם ממנפים את העסק ומפתחים אותו בלי להזיע.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5168 ----- This is a test...