שימוש בתגיות: איך להשתמש בדפי התגיות לאינדוקס מהיר של האתר?

שימוש בתגיות הפך להיות מאוד נפוץ בשנים האחרונות, וכמעט כל מקדמי האתרים משתמשים בהם על מנת לסייע לאינדוקס של האתר בגוגל. ככל שתשתמשו בתגיות בצורה נבונה יותר, כך תוכלו להבין את עצמכם למצב שבו האתר יהיה מקודם במילות המפתח הרלוונטיות. אינדוקס האתר היא אחת מהפעולות החשובות ביותר, ולכן אתם צריכים לשים לב לכל נושא התגיות – כך לא תפספסו את האפשרות לאינדוקס האתר בצורה יעילה.

התנהלות נכונה עם התגיות תהיה מאוד יעילה, כאשר הגולש יגיע אל אותם דפי תגיות – ויוכל לבחור את המאמרים הרלוונטיים על פי נושאי התגיות. שימו לב שגם כאן אנו נותנים הרבה מאוד משמעות לחוויית המשתמש, שגם פה היא נשמרת ואפילו מקבלת שדרוג משמעותי. ככל שהמשתמש נהנה יותר ומרגיש בנוח לגלוש באתר, אתם תוכלו לקצור את הפירות גם על הקידום.

כיצד דפי תגיות מתאנדקסים במהירות?

אחת מהשאלות השכיחות ביותר שעולות היא איך קורה מצב שבו דווקא הדפים של התגיות הם אלה שלרוב יהיו מאונדקסים הכי מהר? התשובה לכך היא כמו שבטח כבר הבנתם שהם פשוט נותנים הרבה יותר ערך מוסף לגולש, ומבחינת גוגל מדובר על יתרון מאוד משמעותי. בהשוואה לדפים אחרים שהם גם יכולים לתת ערך מוסף לגולש, אך ברמה פחותה מאשר אותם דפי תגיות.

אז מה מיוחד בדפים האלה? שאם גולש יגיע לתגית מסוימת, לדוגמא תגית של “קידום אתרים” הוא יוכל למצוא את כל המאמרים שקשורים לנושא. לא מאמר אחד שיכול לתת לו מידע חלקי, אלה רשימה ארוכה של מאמרים שכולם נמצאים בתוך האתר שלכם – כך שהגולש לא יצטרך לעזוב את האתר בשום שלב.

כמובן שיכולים להיות מצבים אחרים שבהם שימוש בתגיות עלול לפעול לרעתכם, אך הנחת העבודה הבסיסית היא שהן יכולות לעשות בעיקר טוב. כל מה שאתם צריכים לדעת זה איך להשתמש בהן בצורה הנכונה, ומכאן השמיים הם הגבול – אתם תוכלו לקבל מהן הרבה מאוד תועלת, והכי חשוב להפוך את הגלישה באתר לנוחה וידידותית עבור הגולש שזה עתה נכנס אליו.

קרא עכשיו
קידום אורגני לאתר: איך לאתר מילות מפתח חזקות?

האם דפי תגיות לא משכפלים את התוכן?

ברור לכולם כי שכפול של תוכן הוא דבר אסור, ושכפול עלול להביא איתו לא מעט “קנסות” מצד גוגל שיפגעו בנושא של אינדוקס האתר. מכאן לא מעט מקדמי אתרים ובוני אתרים ללא ידע מקדים ישאלו את עצמם, האם העמודים שמציגים את כל המאמרים באתר הם לא דפים שיוצרים תוכן משוכפל? דבר שעלול להתקבל בעין לא יפה מבחינת גוגל.

כעת זה הזמן המושלם שבו נוכל בעיקר להרגיע אתכם, האלגוריתם של גוגל הוא מאוד חכם – והוא יודע לעשות את ההפרדה בין דפי תגיות ובין דפים רגילים. כך שאתם לא צריכים לחשוש מהנושא הזה, כל עוד אתם תשתמשו בתגיות בתבונה אתם תוכלו רק להרוויח בכל מה שקשור להיבט של אינדוקס האתר בגוגל.

איך ניתן להתאים תגיות בצורה הפשוטה ביותר?

שימוש בתגיות יכול להתבצע במגוון רחב של דרכים, ופעם השימוש בהן היה מאוד מורכב ומסובך. אך נכון להיום כל אחד יכול להוסיף תגיות לכל עמוד, גם כאלה שאין להם שום רקע מקדים בתכנות וגם כאלה שלא יודעים איך לעבוד עם קוד.

הפתרון האפקטיבי ביותר הוא שימוש בתגיות בעזרת התוספים שוורדפרס מציעה לכל מי שמשתמש במערכת שלה. התוספים השונים יקלו בצורה משמעותית על החיים שלכם, ויאפשרו לכם להוסיף תגיות לכל עמוד בלחיצת כפתור. כך אתם תוכלו לאתר שלכם להתאנדקס בגוגל, ולגולשים באתר שיוכלו למצוא בו את מבוקשם.

איך למצוא את התגיות בדפי המוצרים/המאמרים באתר הוורדפרס שלכם? תוכלו לראות מתחת לקטגוריות את אזור ה”Tags” (בעיברית יופיע כתגיות) שם תוכלו להזין כמה תגיות שתרצו. ההמלצה שלנו בפורשופ להזין 5 תגיות איכותיות ורלוונטיות על פי מילות מפתח.

איך להוסיף תגיות למאמר/מוצר בוורדפרס
איך להוסיף דפי תגיות למאמר/מוצר בוורדפרס?

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
4522 ----- This is a test...