שיווק שותפים – המדריך המלא למשווק המתחיל

שיווק שותפים הנו מודל עסקי באמצעותו מרוויחים מאות אלפי אנשים, שותפים ובעלי עסקים בישראל עמלות על הפניית לקוחות ומכירת שירותים ומוצרים. אם גם אתם רוצים לדעת איך להפוך לשותפים פעילים שמרוויחים כסף בכל חודש, המדריך הבא הוא בדיוק בשבילכם.

שיווק שותפים בישראל

אם אתם מתחילים, כדאי מאוד להתחיל מהשוק המקומי בישראל וללמוד תוך כדי תנועה. השלב הראשון שתצטרכו לעשות הוא לבחור נישה שתעניין מספיק אנשים לרכוש מכם ידע בחינם, ולאחר מכן להציע להם מוצרים ושירותים רלוונטיים לתוכנית השותפים שבחרתם.

לאחר שעשיתם מחקר מילים בגוגל אדס ומצאתם נפח חיפוש חודשי העומד על אלפי ועד עשרות אלפי חיפושים, תוכלו לבנות אתר מקצועי, בלוג אישי או דף נחיתה שיציג את המוצרים והשירותים אותם בחרתם לקדם. ברוב המקרים, העמלה שתקבלו תהיה פר ליד או פר מכירה שבוצעה בפועל.

תוכניות שותפים בישראל

בישראל ישנם מספר דרכים להירשם לתוכניות שותפים. הדרך הראשונה היא הרשמה לרשת שותפים בישראל. חיפוש קצר ומהיר של “תוכניות שותפים בישראל” בגוגל ותוכלו למצוא את wesell, sekindo, affiligo, פה לאוזן ואחרים נוספים.

בין ההצעות שתוכלו לקדם ברשתות אלו הם: אתרי הכרויות, עבודה בארה”ב, לימודי אנגלית, השקעות נדל”ן, השכרת רכב, לוטו, חברת נסיעות, חבילות נופש וטיסות, טיפולים בלייזר, אוכל עד הבית, טיפולי שיניים, קורס ברמנים ועוד רבים אחרים.

הדרך השנייה והמועדפת יותר עלינו באופן אישי היא בחירת תוכנית שותפים מותאמת אישית לנישה שבחרנו. ישנם עסקים המפרסמים באתר שלהם את תכנית השותפים שלהם, ומזמינים אתכם להפוך לשותפים רשמיים.

במקרים אחרים, תוכלו ליצור עמם קשר באופן אישי ולשאול אותם האם יש להם מודל שיווק שותפים אף על פי שאינם מציינים זאת באתר.

שיווק שותפים בחו”ל

בדומה לישראל גם בחו”ל תוכלו להצטרף לתוכניות שותפים. היתרון שלכם הוא בגודל השוק האינסופי שרק מחפש לרכוש מכם שירותים ומוצרים בכל רגע ורגע. המבחר של תוכניות השותפים בחו”ל הוא גדול מאוד ואינו בר השוואה לשוק המקומי בישראל. לאחר שרכשתם קצת ניסיון בשיווק שותפים לקהל המקומי, תוכלו להקים אתרים ובלוגים בחו”ל, לפרסם את ההצעות שלכם באמצעות דפי נחיתה וקמפיינים בגוגל ובפייסבוק שייצרו עבורכם תנועת משתמשים ולקוחות פוטנציאלים שירכשו דרככם את המוצרים שבחרתם לקדם.

קרא עכשיו
שיווק דיגיטלי: המדריך להקמת חנות וירטואלית

תוכניות שותפים בחו”ל

JVzoo
אחת מתוכניות שיווק השותפים המובילה בחו”ל. מתמקדת בעיקר במוצרים דיגיטליים.

Commission Junction
שיווק שותפים המתמקדת בעיקר במוצרים פיזיים.

Clickbank
רשת שיווק שותפים למכירת מוצרים דיגיטליים.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
3230 ----- This is a test...