שיווק דיגיטלי: 10 תוספי כרום למשווקים דיגיטליים

כל מי שעובד בעולם השיווק, עובד עם הדפדפן באופן קבוע ובאינטנסיביות מאוד גבוהה. הדפדפן הוא האמצעי שבעזרתו אנו מגיעים לאתרי אינטרנט שונים, ובלעדיו החיים שלנו היו ככל הנראה שונים ללא היכר. מהיום אתם יכולים להיעזר בדפדפן בכדי לעבוד טוב יותר, ובכדי שתוכלו ליישם את הרצונות שלכם. אנו בפורשופ נציג בפניכם 10 תוספי כרום מעולים שיכולים לסייע לכם בתור משווקים דיגיטליים.

LastPass

תוסף חיוני מאוד, במקרה שבו אתם נוטים לשכוח את פרטי ההתחברות שלכם לאתרים השונים. בתור אנשי מקצוע בתחום של שיווק דיגיטלי יש בוודאי לא מעט אתרים שבהם אתם משתמשים, ומחובתכם לזכור את פרטי ההתחברות לכולם. LastPass יאפשר לכם לשמור את כל הפרטים החיוניים לכם, כך שתוכלו להשתמש בהם בעת הצורך – סיסמאות, שמות, פרטים אישיים או כל פרט אחר שאתם רואים לנכון.

Grammarly

טעויות כתיב יכולות לעשות לא מעט בעיות, ולכן מחובתכם להימנע מהן עד כמה שאפשר. התוסף הזה יאפשר לכם לזהות טעויות כתיב, וכמובן הוא יתריע לכם עליהם בזמן אמת. התוסף בודק כמעט את כל האתרים שבהם אתם מבצעים הקלדה, לא משנה אם מדובר על מייל או כל אתר אחר.

Bitly

נמאס לכם לקצר כתובות כל פעם באתר אחר? תוספי כרום נועדו בכדי לסייע לכם. התוסף הזה יאפשר לכם לקצר את הכתובות בקלות, לא משנה באיזה סוג של כתובת מדובר. כך תוכלו להפוך את הפרוצדורה להרבה יותר פשוטה, ולכזאת שלא תגרום לכם לכאבי ראש של ממש – ותוכלו לשמור על קיצור כתובות אחיד שבטוח יעבוד לכל מי שתשלחו לו.

Google Page Analytics

סטטיסטיקות הן קריטיות מאוד להצלחה, ואם לא תתבססו על סטטיסטיקות נכונות בעת שיווק דיגיטלי – אתם עלולים ללכת לאיבוד. התוסף הזה יאפשר לכם לקבל בזמן אמת סטטיסטיקות הקשורות להתנהגות הגולשים. חלק מהנתונים יוצגו בחלק העליון וחלק מהנתונים יוצגו על העמוד עצמו, מבלי שאתם תצטרכו לעשות שום פעולה נוספת או להיכנס לאתר נוסף.

Eye Dropper

תוסף פשוט אבל מאוד שימושי, כזה שבוודאי יכול להקל עליכם מאוד את החיים. באמצעות התוסף הזה אתם תוכלו להשתמש בצבעים שונים של לוגואים או תמונות. צבע שאתם תרצו להוסיף לאתר שלכם או כזה שיכול לסייע לכם להתמודד עם בקשות של לקוחות. לא מעט אנשים שכבר משתמשים בתוסף הזה מספרים עד כמה הוא חשוב ומשמעותי עבורם.

קרא עכשיו
שיווק דיגיטלי: המדריך להקמת חנות וירטואלית

One Tab

אתם לא מפסיקים לפתוח חלונות בדפדפן? בשלב מסוים אתם תתקשו לשמור על עבודה שפויה, ובכל פעם אתם תלכו לאיבוד בין שלל החלונות הפתוחים. התוסף הזה נועד על מנת לשים לבעיה הזאת סוף, ולאחד את כל החלונות לרשימה אחת ארוכה. שיווק דיגיטלי יכול להיות יותר פשוט, אם תבחרו את התוספים הנכונים שבהם תוכלו להיעזר.

Check My Links

לינקים הם חלק בלתי נפרד, ולכן תוספי כרום מגיעים על מנת להפוך אותם לניגשים עד כמה שאפשר. התוסף Check My Links יאפשר לכם לבדוק את כל הלינקים הנמצאים באתר, וכמובן לוודא כי הלינקים פעילים ותקינים. שימושי מאוד לכאלה שמפרסמים לא מעט לינקים באתר שלהם, ולא רוצים ללכת לאיבוד.

Pablo

עוד תוסף מאוד פשוט אך נחמד, כזה שיכול להקל עליכם את החיים בתור אנשי מקצוע שמתעסקים עם שיווק דיגיטלי. התוסף יאפשר לכם להתאים כל תמונה או טקסט לרשתות החברתיות השונות, ואנו כבר יודעים עד כמה הרשתות החברתיות הן קריטיות לשיווק מוצלח – בלעדיהן יהיה לכם מאוד קשה לנפץ את תקרת הזכוכית שמולה אתם ניצבים.

HootSuite

התוסף הזה יוצר חיבור מושלם בין הרשתות החברתיות ובין מנוע החיפוש שבו אתם משתמשים. על ידי שימוש בתוסף הזה אתם תוכלו לבצע חיפוש גם במנוע החיפוש וגם ברשתות החברתיות בו זמנית. כך תוכלו להגיע למצב שבו אתם מוצאים את התוצאה שהכי רלוונטית והכי מתאימה לצרכים שלכם.

Tag Assistant

תוספי כרום נועדו על מנת להקל עליכם את החיים, עד כמה שאפשר כמובן. התוסף הזה הוא מאוד שימושי, הוא יאפשר לכם לזהות תגים שונים באתר שלכם. בנוסף תוכלו להשתמש באפשרות של גלישת ניסיון, בה אתם תוכלו לבדוק את כל התגים המופיעים באתר. כך תוכלו להיות בטוחים כי התגים מתפקדים כמו שצריך, והם לא עושים בעיות.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5242 ----- This is a test...