שיווק בוידאו: 7 כלים מומלצים לעריכת סרטוני וידאו

בעידן הרשתות החברתיות והרשת בכלל, הוידאו הפך לחלק אינטגרלי של עולם השיווק הדיגיטלי ורשתות חברתיות כמו טיקטוק, המוקדשות רק לוידאו צוברות תאוצה רבה מיום ליום. סרטוני הוידאו מושכים מעורבות גדולה יותר מצד המשתמשים מאשר תוכן סטטי  ומלבד החשיפה, גם בפן השיווקי, אם נלך לפי האמירה הקלישאתית שלפיה “תמונה אחת שווה אלף מילים”, אז נוכל לומר שוידאו אחד שווה אלף תמונות.
סרטוני וידאו מקבלים עדיפות ברוב הרשתות החברתיות והם יגיעו ליותר משתמשים מאשר כל תוכן אחר. כך גם באתרי אינטרנט, הגולשים יישארו זמן רב יותר כשהם צופים בסרטון, מאשר שהם בוהים קצרות בתמונה רגילה. עם פריבילגיה שכזו, אין סיבה שתפספסו את הפוטנציאל של סרטוני הוידאו, וכדאי שתתחילו לעשות בהם שימוש לטובת העסק שלכם.

כך תעשו את זה בעצמכם: 7 כלים מומלצים לעריכת סרטוני וידאו

בשביל יצירת סרטונים, לא תמיד תהיו זקוקים לעורך וידאו – אספנו עבורכם שבעה כלים מומלצים לעריכת סרטוני וידאו בצורה קלה, נוחה ומהירה, שיפיקו לכם סרטוני וידאו של מקצוענים:

Canva – מי שהתחילה כפלטפורמה לעיצוב פוסטרים, באנרים ועלונים שונים להמונים, מאפשרת כיום גם יצירת סרטונים ואנימציות עם תמיכה מלאה בעברית, בעזרת ממשק נוח, ובלי שתהיו צריכים להיות עורכי וידאו או מעצבים.

Crello – גם היא, כמו Canva, התחילה כפלטפורמת עיצוב פוסטרים ובאנרים להמונים עבור הרשתות החברתיות, אבל כיום מציעה ממשק אינטואיטיבי לעריכת סרטונים קטנים, המאפשר שימוש בתבניות מוכנות מראש, שימוש באפקטים, באנימציות, במדבקות, ויצירת סרטון בתוך מספר שניות.

Promo – פלטפורמה בעלת ממשק קל ונוח לתפעול, המאפשרת בחירת תבנית וידאו מוכנה הכוללת טקסט ומוזיקה מובנים, בחירת סרטון וידאו שיהיה הבסיס לסרטון שלנו, והעלאת סרטון וידאו וסאונד משלנו. אחד מהיתרונות של פרומו הוא ספריית סרטונים בלתי נגמרת הכוללת מנוע חיפוש וסינון לפי נושאים, ורצועות מוזיקה ארוכות ושימושיות. לא אהבתם את הוידאו שזה עתה יצרתם? אל דאגה. תוכלו להחליף אותו היישר מהעורך ובלי צורך לצאת מממשק העריכה.

Rocketium – עם ממשק נוח ומספר תבניות בסיסיות (אך מוגבלות למדי), תוכלו לערוך את הסרטונים שלכם בצורה מהירה. שימו לב כי אין היצע גדול לתבניות, ולכן השימוש ברוקטיום מומלץ רק כאשר יש לכם צורך ביצירת סרטונים פשוטים שלא זקוקים לשינויים רבים בוידאו עצמו.

Powtoon – הפלטפורמה המובילה בעולם ליצירת סרטוני וידאו שיווקיים. יש לה יותר מ-20 מיליון משתמשים ברחבי העולם, שנהנים מיכולות מיוחדות של יצירת ועריכת סרטונים ברמה גבוהה, כמו: בחירת תבנית, הוספת טקסט או לוגו, בניית סרטון וידאו מאפס באמצעות אנימציה ועוד. בנוסף, היא מכילה אפשרויות ליצירת Live videos שיווקיים, יצירת מודעות פרסומיות לפייסבוק Ads manager, ועוד, שכמובן תוכלו לייצא אל כל הרשתות החברתיות בקלות ובמהירות.

Vidoo – אמנם לא תוכלו ליצור איתה סרטון מאפס כמו בשאר הפלטפורמות, אבל היא תאפשר לכם לבחור תבניות מוכנות מראש מתוך ספרייה גדולה במיוחד, וליצור סרטון וידאו או פרסומת קצרה בתוך מספר דקות בלבד. התבניות המיועדות לפרסומות מגוונות מאוד, ומתעדכנות בהתאם לתאריכים מיוחדים כמו חגים ועונות, יחד עם אפשרויות להתאמה אישית של הוידאו, התמונות והטקסט והוספת אנימציות ולוגו אישי שלכם.

Moovly – פלטפורמה מורכבת ששונה מעט משאר ה-כלים מומלצים לעריכת סרטוני וידיאו שהזכרנו כבר, ומגיעה רק עם 15 תבניות מוכנות מראש. הממשק לעריכת סרטונים דומה לתוכנות עריכה מתקדמות יותר, וכולל ציר זמן, שבו ניתן להוסיף אנימציות, אלמנטים, טקסט ועוד. את סרטון הוידאו שזה עתה יצרתם עם מובלי תוכלו לייצא בשלושה גדלים שונים שהם בעצם יחסי 16:9, 4:3, ו-1:1. שימו לב כי העבודה עם הפלטפורמה היא מורכבת, אך בעזרת ניסוי וטעייה וסבלנות תוכלו לייצר סרטוני וידאו שיווקיים מקצועיים ביותר.

למידע נוסף , הירשמו ונציג יחזור אליכם בהקדם :


אולי יעניין אותך