קידום אורגני במנועי החיפוש באמצעות תורת המשחקים

אתם רוצים להיות מקדמי אתרים מסוג שונה? אם התשובה לשאלה הזאת היא תשובה חיובית, יהיה עליכם לחשוב מחוץ לקופסא. לכן במאמר הבא אנו בפורשופ לא הולכים לדבר איתכם על הדברים הטכניים הקשורים לתחום של קידום אתרים, אנו הולכים לקחת את התחום הזה למקום מעט שונה. זוהי יכולה להיות הדרך הטובה ביותר שבאמצעותה תוכלו לבצע קידום אורגני לעסק שלכם, כך שמוטב שלא תשללו אותה על הסף.

אז באיזה נושא הולך לעסוק המאמר הבא? במאמר הבא אנו לספק לכם את כל האינפורמציה הקשורה לתורת המשחקים בהיבט של קידום אתרים. כך תוכלו לראות איך באמצעות תורת המשחקים, תוכלו להפוך את הקידום להרבה יותר יעיל. כמובן שלא מדובר על זבנג וגמרנו, מדובר על תהליך שיכול לקחת זמן – אך ההצלחה שתוכלו להשיג באמצעותו היא הצלחה לא מבוטלת. פתאום תוכלו לראות איך העסק שלכם שעד לא מזמן היה מדשדש, הופך להיות אחד מהעסקים הכי מוצלחים – לא מדובר על חלום מדובר על מציאות שיכולה לרקום עור וגידים לנגד עיניכם.

מה הקשר בין תורת המשחקים לבין קידום אורגני?

זוהי אולי שמעסיקה אתכם הכי הרבה, איך תוכלו להפיק תועלת מהמאמר הבא שאתם עומדים לקרוא? הרי לא תרצו לבזבז את הזמן בקריאת מאמר שלא יאפשר לכם להטיב עם העסק שלכם. כרגע כל מה שאתם רואים אל מול העיניים שלכם זה איך אתם מצליחים למקסם את הפוטנציאל הטמון בעסק – אפילו אם הקלפים הם לא לטובתכם.

היתרון של מקדם אתרים שפועל בהתאם לשיטה הזאת הוא שהוא יוכל להכיר טוב יותר את הלקוחות שנמצאים בצד השני של המסך. הוא ידע להתאים להם את המודעות השונות, והוא יוכל להביא להם ישירות את האינפורמציה שאותה הם רוצים לקרוא.

מקדם אתרים טוב הוא מקדם אתרים שיודע לזהות סכנות, וכמובן שגם לחלוף מעליהן בזמן – אחרת הוא לא עשה בכך דבר. באמצעות תורת משחקים יוכל כל מקדם לחשוב כמה צעדים קדימה, ופתאום הסכנות הופכות להיות הרבה יותר ברורות – סכנות שעד לא מזמן היה בלתי אפשרי לחזות אותן מראש. במצב כזה ההצלחה היא רק עניין של זמן, בתוך מספר שבועות תוכלו להוציא מהלימון שיש לכם ביד לימונדה טעימה ועסיסית.

קרא עכשיו
קידום אורגני מבוסס טרנדים: שימוש בחגים, אירועים ועונות לטובתכם

אל תגיעו לא מוכנים – הכירו את חוקי המשחק

אם נשאל אתכם מי מכתיב את הכללים בתחום ה-SEO ככל הנראה התשובה שלהם תהיה שגוגל מכתיבה את הכללים. ברוב המקרים זוהי בהחלט התשובה הנכונה, גוגל היא הסמכות הבלעדית שקובעת איזה אתר ידורג באיזה מקום – ולעיתים נדמה כי המשחק הוא בכלל משחק מכור. בלא מעט מקרים דווקא האתרים שמשלמים יותר הם אלה שיופיעו לפני כולם, אפילו אם אותם אתרים לא באמת מביאים איתם ערך מוסף.

בין אם אתם תהיו אלה שמכתיבים את המשחק, ובין אם גוגל היא זאת שתכתיב את המשחק – חשוב מאוד שתכירו את החוקים שלו. אל תביאו את עצמכם למצב שבו אתם עם הגב לקיר, כי במצב כזה המשחק יהפוך להיות בלתי אפשרי. זוהי הסיבה שמקדמי אתרים מנוסים מצליחים לרוב יותר מאשר מקדמי אתרים הנמצאים בתחילת הדרך. גוגל עצמה מעדיפה שכל מקדם יבצע כמה שפחות אינטראקציות איטרטיביות, ויאפשר למשתמשים לעשות את הפעולות.

כך גוגל תוכל לעשות את ההבחנה בין אתרים טובים ובין אתרים פחות טובים. אתרים שהמשתמשים הם אלה שיוצרים את אותן אינטראקציות איטרטיביות הם אתרים מעולים, שגוגל תרצה להמליץ עליהם לכולם.

תבחרו את המשחק שבו תשחקו בתבונה

יש לא מעט סוגים של משחקים, והמשימה החשובה ביותר שלכם תהיה לבחור את המשחק האידיאלי. לכל משחק יש את היתרונות ואת החסרונות שלו, ולכן הבחירה היא משמעותית מאוד להצלחה. בתור אנשי SEO ממולחים, עליכם למצוא את המשחק שמתאים בכל פעם לכל סיטואציה וכלל תרחיש, המשחק שממנו תוכלו להרוויח את רוב התועלת. קחו בחשבון כי בפעמים הראשונות אולי תעשו בחירות שגויות, אך עם הזמן תביאו את עצמכם למצב שבו תדעו כיצד לבחור את סוג המשחק שמתאים לכל סיטואציה.

לדוגמא תוכלו לשחק במשחק ציד שבו אם רוצים לצוד כותבי תוכן מוכשרים, אולי כאלה שנמצאים בתחילת הדרך וצריכים להשיג דחיפה משמעותית קדימה. קידום אורגני מושתת על כתיבת תוכן, כך שאתם תקבלו את מבוקשכם לקידום האתר בצורה אפקטיבית. מנגד כותב התוכן יקבל את כל התשתית הנדרשת לצורך שיפור ההבנה שלו בתחום, והגדלת הרזומה שלו – כך שהוא יוכל למצוא את עצמו מתקדם בעתיד. ברגע ששני הצדדים מרוויחים, ניתן יהיה לראות איך המשחק שעד לא מזמן היה נדמה כלא יעיל – הופך להיות אחד מאבני הדרך המשמעותיים ביותר להצלחה.

קרא עכשיו
שיתוף פוסטים: איך להשתמש במעורבות גולשי האתר לטובתכם?

האם תורת המשחקים מבטיחה הצלחה בקידום?

קידום אתרים זה לא דבר כל כך פשוט, ואם יצא לכם להתעסק בתחום הזה ככל הנראה כבר יצא לכם לראות זאת בעצמכם. בגלל הקושי הזה, לא מעט בעלי עסקים בוחרים לדלג על השלב של הקידום האורגני – אך למען האמת הם לא מצליחים להביא את האתר להצלחה. צריך להדגיש כי מקדמי אתרים יכולים לקדם את ההצלחה, אך בפועל הם לא יביאו אותה על מגש של כסף. זאת אומרת שתורת המשחקים יכולה להיות אפקטיבית מאוד, אך היא לעולם לא תבטיח את ההצלחה.

ההצלחה בתחום של קידום אורגני נמצאת בידיים שלכם, אתם רק צריכים לבחור את הנתיבים הנכונים מבין כל הנתיבים האפשריים. בחירת באפשרות של תורת משחקים תוכל לקרב את ההצלחה ולהביא אותה להיות בהישג יד, אך העבודה שלכם תהיה חיונית להצלחה – עבודה של מקדמי אתרים מעולים. מהסיבה הזאת, אם אין לכם ניסיון בקידום אתרים מוטב כי תפנו לאיש מקצוע שמכיר את התחום ויוכל לקחת את האתר למקום שבו הוא אמור להיות. הגדילו עד כמה שאפשר את הסיכוי להצלחה של האתר ושל העסק שמתבסס על האתר עצמו.

לסיכום – תורת המשחקים: כדאי או לא כדאי?

קשה מאוד לתת סיכום על רגל אחת, אתם תהיו מוכרחים להכיר את התחום על בוריו בכדי שתוכלו להבדיל בין טוב לבין רע. ההמלצה שלנו אליכם היא ללמוד את התחום של תורת משחקים, ורק לאחר מכן להחליט האם היא טובה לכם או שלא. כל מקדם אתרים מנוסה יצליח לראות אילו אלמנטים מחזקים אותו ומצד שני אילו אלמנטים עשויים גם להחליש אותו. אך ברוב המקרים, כל עוד מבצעים קידום אורגני על ידי תורת משחקים כמו שצריך התוצאות יכולות להגיע מבלי שתצטרכו ללכת רחוק.

כך שאם אתם תדעו לנצל את כל היתרונות שהאפשרות הזאת מביאה איתה, היא יכולה לסייע לכם להשיג תוצאות שעד לא מזמן היו נראות כלא הגיוניות. עבודה קשה לעיתים היא לא בהכרח העבודה שתביא לכם את התוצאות הכי טובות, לעיתים מחשבה מחוץ לקופסה יכולה להביא יותר תועלת. בטח כאשר מדובר על תחום חלקלק ולא ברור כמו התחום של קידום אתרים. זה לא משנה איזה סוג של קידום אתם תרצו לבצע, חשוב מאוד שתחשבו תמיד מחוץ לקופסא ועם ראש פתוח.

קרא עכשיו
גלו את הפיצ'ר המנצח לניהול פרמטרים ב-URL

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5470 ----- This is a test...