עיצוב אתרי וורדפרס: 5 תוספי גלריה מומלצים לוורדפרס

אתם לא חייבים להיות הייטקיסטים משגשגים כדי לבנות אתר בעצמכם. וורדפרס היא מבין המערכות הידידותיות ביותר לניהול תוכן באתר שלכם. היתרון של וורדפרס הינו שאין כלל צורך בידע מקדים בתכנות כדי לבנות אתר שלא מבייש אף אתר אחר. עיצוב אתרי וורדפרס – כל מה שלא מספרים לכם:

קידום האתר – לא רק תוכן

כל חברה מקצועית המתמחה בשיווק יודעת את הכוח הקיים בשילוב תמונות ברחבי האתר. אופן השיווק המוכר לכולם בא לידי ביטוי בהכנסת מאמרי SEO ומאמרי קידום לאתר. אך חשוב לציין, עליכם לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח בעזרת תמונה מסקרנת (זהו הדבר הראשון שהעין רואה!) ורק לאחר מכן הוא ישקע בתוכן האתר. בתור עסק, עליכם להעשיר את אתר הבית באמצעות תמונות של המוצרים שלכם, של הפעילויות שלכם, סרטוני הדרכה לשימוש במוצר, סרטוני תדמית וכו’.

הדרך להפוך אתר וורדפרס למקצועי

סיכמנו שעבור אתר טוב צריך עיצוב טוב משמע – תמונות, סרטונים ותוכן בצורה מושכת לעין. עיצוב אתרי וורדפרס אמנם לא מסובך יחסית, אבל כדי להפוך מתצוגה בינונית לתצוגה מקצועית עליכם לשלוט היטב בכל תוספי הגלריה של וורדפרס, ובשביל זה אנחנו כאן!

5 תוספי גלריה לעיצוב אתר מקצועי

  • Cincopaתוסף זה מאפשר לכם לפרסם סרטוני וידאו, תמונות או אודיו ללא כל מאמץ. תוסף ה- Cincopa נמצא יעיל לשיווק בזכות פיצ’רים שונים המאפשרים איסוף לידים מסרטון שהעלנו, ניתוח סרטון לכל פרטיו, מציאת קהל יעד ואפשרו להטמעת טמפלרים.
  • NextGEN Galleryתוסף חדש יחסית ומעניין. התוסף הוא ניהולי ומאפשר ללקוח לקבל תקציר אודות כל פעולות שונות שעשה באתר. בנוסף, תוסף זה מעניק לנו את האפשרות להציג תמונות מתחלפות והעלאת קבצים בצורה נוחה יותר.
  • Media Library Assistantכמו הרבה תוספי גלריה, גם תוסף זה מושתת על מערכת בקוד פתוח – אפשרות פתוחה לשינוי על ידי מתכנתים. אם אתם לא מוכנים להתפשר על מקצועיות האתר, זה התוסף בשבילכם. התוסף הינו מיועד עבור אנשי מקצוע בתחום התמונות.
  • Regenerate Thumbnailsיש לכם אתר ישן והחלטתם שהינכם מעוניינים לחדש את האתר באמצעות וורדפרס? אל תוותרו על התכנים הויזואלים באתר שלכם! לא פעם קורה שאנחנו רוצים להעביר תמונות, אך האיכות יורדת או גודל התמונה אינו תואם את המיקום החדש. בשביל זה נוצר התוסף הנ”ל – על מנת להחיל שינויים באתר במהירות וביעילות.
  • Gallery Bankהסוד להצלחה בתחום השיווק מתחיל במקוריות. התחרות רבה, וכדי לבלוט עליכם לדאוג לביצועים מעולים באתר. בעזרת תוסף זה תוכלו להציג גלריה בפוסט, בדף ובמקומות מקוריים. בנוסף, יתרון המהירות של הפיצ’ר משדרג את חווית המשתמש.
קרא עכשיו
אתר בחינם: 7 מערכות לבניית אתרים בחינם

ביצוע אופטימיזציה לתמונות

עיצוב אתרי וורדפרס בהחלט הרבה יותר קל מאשר לתכנת מהתחלה את האתר בשפת קוד. עם זאת, תוספי גלריה יהיו יעילים רק בתנאי שנעשה שימוש נכון בתמונות. הנה כמה דגשים שיש לקחת בחשבון:

  • שמרו את הקובץ באנגלית כדי להימנע מתקלות בהעברה.
  • שם התמונה קריטי לצורך קידום – חשבו על זה כמו על מילות מפתח.
  • דאגו לכך שהתמונות הן רספונסיביות לנייד בצורה מותאמת.
  • כדי לקבל תמונה איכותית, לא מומלץ להציג אותה בגודל קטן בהרבה מהמקור.

עיצוב אתרי וורדפרס מעניק גישה לכל לקוח. הסוד להצלחה טמון בגודל הרצון שלכם להיות מקוריים. תוספי גלריה באתר וורדפרס מאפשרים לנו מגוון רחב של אפשרויות העומדות לרשותנו, חשוב להכיר כל תוסף לעומק ולבחון את יתרונותיו. כפי שכבר צוין, אין צורך להיות מתכנת כדי לעצב אתר בוורדפרס, אך עדיין צריך להשקיע וללמוד את התוכנה כדי להבטיח אתר איכותי ומקורי שמושך אליו לקוחות על ידי רושם ראשוני ותוכן מקצועי. שלכם באהבה, צוות פורשופ.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
4736 ----- This is a test...