עבודות מהבית בלי ניסיון: כל מה שאתם צריכים לדעת

מחפשים משרות פנויות של עבודה מהבית ללא נסיון? יצאנו ובדקנו מהם המשרות החמות ביותר בישראל שתוכלו לעבוד בהם מהבית עם פיג’מה וכפכפים.

עבודה מהבית ללא נסיון – רשימת המומלצים שלנו

מדי יום מתפרסמות מאות משרות חדשות בלוחות דרושים לעבודה מהבית ללא נסיון. ריכזנו עבורכם את המשרות החמות ביותר המתאימות גם לחסרי ניסיון תעסוקתי בתחום.

נציגי שירות לקוחות לעבודה מהבית ללא נסיון

מדי יום מתפרסמות משרות חדשות לנציגי שירות לקוחות לעבודה מהבית. אם יש לכם את הגישה הנכונה לעבודה מול לקוחות, תוכלו לספק מענה ללקוחות מהבית. מכשיר טלפון ומחשב הם הכלים היחידים שתצטרכו בכדי להתחיל לעבוד מהבית כנציגי שירות ללא נסיון תעסוקתי קודם.

עבודת קלדנות ללא ניסיון

כמה מילים אתם יכולים להקליד בדקה? אם קצב ההקלדה שלכם עומד על 80 מילים בדקה לפחות, תוכלו למצוא גם עבודה מהבית בלי ניסיון בתחום הקלדנות. עבודה מהבית כקלדן ומזין נתונים יכולה לספק עבורכם הכנסה נוספת מהבית בסך אלפי שקלים בכל חודש.

תרגום מאמרים

יש לכם ידע בשפות זרות? מדי יום מתפרסמות משרות חדשות של תרגום מסמכים ומאמרים בשפה האנגלית, רוסית, ערבית, ספרדית, צרפתית, יידיש, עברית ורבים אחרים. אם אתם מחפשים עבודה ללא כל ניסיון קודם, אין ספק כי מדובר באחת העבודות המתאימות ביותר לחסרי רקע מקצועי.

אנשי מכירות מהבית

נסו למכור לנו את העט הזו. חושבים שאתם מסוגלים? אם אתם מרגישים שאתם שולטים בשפת המכירות ברמת שפת אם, ייתכן מאוד כי תוכלו למצוא משרה רלוונטית כאנשי מכירות מהבית מהר יותר מאשר תספיקו להגיד “נמכר”.

תוכלו לעבוד כנציגי מכירות טלפוניים מהבית ולקבל שכר על בסיס שעתי או על בסיס מכירות שביצעתם בפועל דרך שיחות נכנסות של לקוחות פוטנציאלים.

אנשי תוכן

אם יש לכם ידע בכתיבת תוכן, עריכה או הגהה לשונית, תוכלו למצוא מגוון משרות לאנשי תוכן לעבודה מהבית בלי ניסיון קודם. זכרו כי חובת ההוכחה היא עליכם. אם תעמדו במשימה בהצלחה, תוכלו לנהל פרויקטים ארוכי טווח כאנשי תוכן עבור לקוחות קטנים וגדולים כאחד.

קרא עכשיו
איך מייצרים הכנסה פסיבית מהאינטרנט: מבוא למתחילים

גרפיקאים

נראה אתכם מעצבים לנו לוגו. אם יש לכם את הידע הנדרש בעיצוב גרפי, עבודה עם פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין, תוכלו למצוא בכל יום משרות חדשות בלוחות דרושים לעבודה מהבית כגרפיקאים או ביצועיסטים. תוכלו לקבל שכר שעתי, פר פרויקט או פר משימה שקיבלתם.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
3227 ----- This is a test...