נדל”ן דיגיטלי – הדבר הגדול הבא! הכנסה פסיבית של אלפי שח בחודש באמצעות רכישת נכס דיגיטלי מניב בבעלותכם המלאה החל מ-50,000 ש”ח

אם גם אתם חושבים על רכישת קרקע או דירה כדי לייצר הכנסה פסיבית אך עדיין ממתינים להגיע להון העצמי הגבוה שנדרש מכם, עכשיו כבר לא צריך לחכות יותר!
בנדל”ן החדש – הנדל”ן הדיגיטלי, תוכלו לרכוש נכס דיגיטלי בבעלותכם המלאה, המניב הכנסה חודשית פסיבית בסכום הדומה למחיר שכירות חודשי של דירת 3 חדרים ממוצעת בקריות (שעולה 1.2 מ’), בהון עצמי נמוך משמעותי. 

קבוצת פורשופ – נכסים דיגיטליים מכרה בשנתיים האחרונות כבר מעל ל-600 נכסים דיגיטליים המניבים ללקוחות שלה הכנסה של עד אלפי ש”ח בכל חודש. הכנסה שצומחת וגדלה כל חודש בחודשו.

 

איך זה עובד? ההכנסות מגיעות לבעלי האתרים (לקוחות החברה) ממגוון אפיקי הכנסה לדוגמא: תוכניות שותפים שונות ומגוונות (אמזון, איביי וכו’), והכנסה נוספת מפרסומות ממומנות של Google המוטמעות בנכסים הדיגיטליים.

קבוצת פורשופ יצרה באז עצום בקרב משקיעים חדשים בעלי הון עצמי נמוך וכמובן גם אצל משקיעים ותיקים ומנוסים שרוצים להתחיל לשחק בעולם הגדול והבלתי נגמר – עולם הדיגיטל. ברור שלא כל אחד יכול להבין ולנהל את הנכס הדיגיטלי שלו בעצמו – כאן קבוצת “פורשופ” נכנסת לעניינים.

בעקבות ההצלחה הגדולה – קבוצת פורשופ יצאה במיזם חדש שבו כל משקיע ייקבל ניהול מלא ושוטף של הנכס הדיגיטלי מהחברה ובכך ייצר הכנסה פסיבית לחלוטין ללא שום התעסקות מצידו. המיזם הניהולי של פורשופ, הביא משקיעים רבים ללא ניסיון וידע בדיגיטל להשקיע בנכסים דיגיטליים.

בעקבות נהירת המשקיעים, החליטה קבוצת “פורשופ” להעמיד למכירה עוד כ-100 נכסים דיגיטליים החל מ-50,000 שקלים בלבד.

נכס דיגיטלי – מה זה בעצם?

בדיוק כמו נכסי הנדל”ן הקלאסיים, גם פה הנכס הדיגיטלי הוא “סטטי” ולא הולך לשום מקום. ברגע שהנכס הוקם הוא רשום על שמנו והוא שלנו בבלעדיות! היתרון של נכס דיגיטלי לעומת הנדל”ן הקלאסי והמוכר הוא כמובן הדיגיטל. הנכס הדיגיטלי שלנו זמין וגלוי לכל גולש בכל זמן ובכל מקום, כך שאין סוף לכמות הגולשים הפוטנצייאלים. 

נכס דיגיטלי הוא שילוב של מספר דברים שבונים לו קהל גולשים רב וקבוע, לדוגמא: אתר אינטרנט, רשימות תפוצה, דפים ועמודים בפייסבוק, ערוצי יוטיוב וכו’. ככל שיהיו לנו יותר גולשים ותנועה באתר, כך גוגל, פייסבוק ופלטפורמות פרסום נוספות ייפנו אלינו על מנת להטמיע פרסומות בנכס הדיגיטלי שלנו – ובכך ייגדלו ההקלקות באתר, זמני הגלישה וכמובן – ההכנסות מהנכס הדיגיטלי.

לדברי תומר שרון – יועץ בכיר לנכסים דיגיטליים: “המומחיות היא לאתר או להקים נכסים פוטנציאליים. לזהות את התחומים החמים ביותר בעולם האינטרנט ולהקים בהם נכסים חזקים לפני כולם”.

 

קרא עכשיו
קבוצת פורשופ על הקמת חנות וירטואלית: האם החנויות המקוונות השתלטו על ענף הקניות הפיזי?

לקוחות פורשופ ממליצים – הצטרפו להצלחה!

 

 

 

רוצים גם להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב? השאירו פרטים ויועץ נכסים דיגיטליים ייצור איתכם קשר.

 

 

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
6745 ----- This is a test...