מחיר דף נחיתה: מהו המחיר ההגיוני לדף נחיתה?

אתם עובדים ימים כלילות על מנת לשווק את העסק שלכם? בחלק לא קטן מהמקרים, מספיק לבנות דף נחיתה ממיר – והלקוחות פשוט יגיעו אליכם מבלי שתעשו שום פעולה מיוחדת. אומנם כרגע אולי מדובר על חלום שאתם מתקשים להאמין שהוא יתגשם, אך זה לגמרי נמצא בידיים שלכם – תבנו דף נחיתה טוב, ותראו איך הוא עושה עבורכם את העבודה הקשה.

אך כל בעל עסק ישאל את עצמו, כמה יעלה דף נחיתה? כאשר כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם מחיר דף נחיתה זה לא משהו קבוע. לכן אנו בפורשופ החלטנו לנסות לעשות לכם מעט סדר בבלגן, על מנת שתוכלו לרכוש דפי נחיתה יעילים וממירים – אך באותה נשימה גם שלא תצאו פראיירים. לא מעט בעלי אתרים ינצלו את חוסר ההיכרות שלכם עם התחום, וינסו לבקש מכם מחירים מופרזים – אתם כמובן לא יכולים לתת לכך יד. תשלמו את המחיר הנורמלי על דף נחיתה, בדיוק כמו שכולם משלמים.

מה זה בכלל דף נחיתה?

אז לפני שנסביר לכם על מחיר דף נחיתה, אתם צריכים לדאוג קודם כל מה זה הדף הזה. ככל הנראה יצא לכם לבקר בלא מעט דפים כאלה, אך אולי לא ידעתם שככה קוראים להם. הדפים האלה לרוב נחשפים מיד לאחר הקלקה על מודעה או על באנר מסוים עם הצעה ייחודית.

מיד לאחר ההקלקה מגיע הגולש לדף שבו הוא מוצא את כל הפרטים הרלוונטיים שאמורים לעניין אותו. וכמובן בדף הנחיתה יש גם אפשרות להשאיר פרטים ליצירת קשר. בעצם מדובר על אתר שהוא אתר של דף אחד, כך הגולש לא אמור ללכת לאיבוד בין שלל עמודים שונים שיגרמו לו להתבלבל.

איך נראים דפי נחיתה? דוגמה נהדרת לדף נחיתה

מהי העלות של דף נחיתה מקצועי?

בדיוק כמו שלא ניתן להגיד לכם מראש כמה עולה לכם שירות של אינסטלטור או כל איש מקצוע אחר, כך אתם לא תוכלו לדעת מהו מחיר דף נחיתה. לכל מעצב ולכל בונה דפי נחיתה יש את העלויות שלו, והעלויות עשויות להשתנות בהתאם ללא מעט קריטריונים.

אך ניתן להגיד כי ברוב המקרים העלות של דף נחיתה בסיסי תהיה סביב ה-1500-500 שקל, מנגד העלות של דף נחיתה מקצועי במיוחד תהיה סביב ה-3000 שקל. כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל, ואתם גם יכולים למצוא את עצמכם משלמים יותר על דפי נחיתה. תיאום ציפיות עם איש המקצוע שאמור לבצע את העבודה תסייע לכך להגיע יותר מוכנים, וגם להכין את התקציב לטובת ביצוע העבודה.

קרא עכשיו
אתר בחינם: 7 מערכות לבניית אתרים בחינם
דוגמאות לדפי נחיתה מגוונים לעסק
דוגמאות לדפי נחיתה מגוונים לעסק

מחיר דף נחיתה – ממה הוא עשוי להיות מושפע??

הניסיון של איש המקצוע: ככל שתפנו לאיש מקצוע יותר מנוסה, כך אתם תצטרכו להכניס את היד עמוק יותר אל תוך הכיס. הניסיון של איש המקצוע יבוא לידיי ביטוי בבניית דף הנחיתה עצמו כמובן.

אורך הדף שאותו יבנו לכם: אתם רוצים לבנות דף נחיתה מאוד קצר? כמובן שהעלות תהיה יותר. ככל שדף הנחיתה יהיה יותר ארוך, כך יצטרכו לעבוד עליו יותר – ובתחום של בניית האתרים זמן עבודה שווה כסף. כך שככל שהדף יהיה יותר ארוך, כך תשלמו יותר.

הצורה שבה הדף אמור להיראות: ככל שתרצו שיהיו יותר דברים מיוחדים בדף כך איש המקצוע יצטרך לעבוד יותר קשה. ככל שתהיו מוכנים להסתפק בדברים פשוטים, כך איש המקצוע יעבוד פחות קשה. יש לכך השפעה על העלויות.

האחסון שעליו הדף יושב: לצד ההוצאות השוטפות על בניית והקמת דף הנחיתה, יש גם הוצאות של אחסון הדף על גבי שרת מסוים. לרוב מדובר על הוצאה נוספת של כמה עשרות שקלים בכל חודש, תיזכרו לקחת אותה בחשבון כאשר אתם עושים חישובים.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
4685 ----- This is a test...