מה זה טלגרם: 5 יתרונות הטלגרם על פני ווצפ

השימוש בווצפ כבר מזמן הפך לחלק משגרת היום שלנו. אנחנו רגילים להיכנס לאפליקציית המסרים המידיים אינספור פעמים ביום כדי לבדוק את העדכונים האחרונים מכל הצ’אטים שלנו.

אם עד היום הייתם רגילים להשתמש בווצפ, ולא שאלתם את עצמכם מה זה טלגרם, אז כדאי שתכירו את המתחרה הגדולה של האפליקציה האהובה עליכם. למרות הפופולאריות של האחרונה, מספר המשתמשים של אפליקציית המסרים המידיים המתחרה טלגרם (Telegram) הולך וגדל.

מה זה טלגרם?

טלגרם היא אפליקציית מסרים מידיים הפועלת באופן דומה מאוד לאופן שבו פועלת ווצפ, אך בעלת יתרונות משמעותיים רבים יותר ודגש רב יותר על פרטיות המשתמשים והצפנת המידע. האפליקציה זמינה בכל חנויות האפליקציות, גם לאייפון וגם לאנדרואיד, וקיימת גם בגרסאות שולחניות למחשב עבור כל מערכות ההפעלה.

5 יתרונות הטלגרם על פני ווצפ

1. ערוצים ללא הגבלת מספר המשתמשים: טלגרם מאפשרת לכם ליצור בתוך מספר דקות ערוץ פרטי או ציבורי שדרכו ניתן להזרים מידע למשתמשים רבים. הערוצים הפרטיים זמינים להרשמה ולהצטרפות באמצעות לינק או הזמנה, והערוצים הציבוריים ניתנים לאיתור באמצעות אופציית החיפוש באפליקציה. הערוץ דומה לצ׳אט הרגיל שמוכר לנו מווצפ, אך בשונה ממנו ומקבוצות הווצפ, אין לו מגבלה על מספר החברים שיכולים להיות רשומים לערוץ.

2. אקוסיסטם מלא ועצמאי: בניגוד לווצפ, טלגרם ניתנת להתקנה על מכשירים שונים בשלל מערכות הפעלה ופלטפורמות, והיא עובדת באופן עצמאי על מספר מכשירים בו-זמנית, ללא צורך בקישור הסמארטפון למחשב בכל שימוש.

3. שליחת קבצים: שלא כמו ווצפ המגבילה את המשתמשים בשליחת קבצים בנפחים גדולים, בטלגרם תוכלו לשלוח את כל סוגי הקבצים עד נפח של 1.5GB לקובץ. אופציה זו שימושית גם עבורכם, להעברת קבצים ותמונות באיכות בין המחשב לסמארטפון ולהפך.

4. צ’אטים סודיים ופרטיות: בשונה מווצפ, בטלגרם תוכלו לנהל צ’אטים סודיים המוצפנים מקצה לקצה, וכוללים מספר שכבות אבטחה. היתרונות המשמעותיים בצ’אטים כאלו הם רבים. אם תשלחו הודעה כזו, רק הצד המקבל והצד השולח יוכלו לצפות בהודעה, ואך ורק מאותם המכשירים שמהם בוצעה האינטראקציה; הצ’אטים מתאפשרים אך ורק בין שני משתמשים, ולא בין קבוצות; ההודעות לא יאוחסנו בזיכרון הפיזי של המכשיר שלכם, וגם לא בשרתי טלגרם. הן יימחקו מיד לאחר סיום הצ’אט בהתאם לפרק זמן שהגדרתם, לא תוכלו להעביר אותן לגורמי צד שלישי בשיחה, ואם תנסו לבצע צילום מסך לצ’אט באנדרואיד, המכשיר יתריע על כך לצד השני.

קרא עכשיו
פייסבוק לייב: 6 דרכים להשתמש בפייסבוק לייב לקידום העסק

5. קבוצות ענק עם אופציות שלא הכרתם: אם רשימת היתרונות הטלגרם האלו עדיין לא הלהיבה אתכם, ואתם עדיין שואלים את עצמכם מה זה טלגרם, אז בטח תופתעו לגלות שבניגוד למגבלה של 256 משתמשים בכל קבוצת ווצפ, טלגרם מאפשרת לכם ליצור קבוצה עם 200,000 משתמשים.

כמו בערוץ, יצירת קבוצה מתאפשרת בתוך פחות מדקה, והיא תפעל באופן דומה למדי לערוץ חוץ מהאופציה של כל החברים בה להשתתף בצ’אט. אחרי יצירת הקבוצה, תוכלו להגדיר מנהלים נוספים עם אופציות ספציפיות שונות, ואפשרות שבה המשתמים החדשים שמצטרפים יוכלו לראות את כל התוכן של הקבוצה מאז פתיחתה.

יתרונות הטלגרם העסקיים

טלגרם נותנת למשתמשים אופציות שימושיות רבות לטובת בעלי עסקים שמעוניינים לקדם את התוכן שלהם ולשמור על קשר עם הלקוחות. היתרון העסקי הבולט ביותר הוא הבוטים, שהם כמו חשבונות רגילים, אך בעצם יודעים להשיב ו”להקשיב” למשתמשים באופן אוטומטי, בהתאם לפקודות המשתמשים, ובהתאם להגדרות שתגדירו בעצמכם. את הבוטים ניתן להוסיף לצ’אטים ולערוצים כחשבון רגיל לכל דבר, והם יאפשרו לכם לבצע מספר גדול של פעולות אוטומטיות, כמו מענה לשאלות נפוצות, דרכי יצירת קשר, קבלת תשלומים, זמני פתיחה ועוד.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5124 ----- This is a test...