מהפכת הנדל”ן הדיגיטלי: כך תוכלו לייצר הכנסה פסיבית של אלפי שקלים בחודש ברכישת נכס החל מ-50,000 ש”ח

האם דמיינתם אי פעם שמנכס דיגיטלי שעולה כ-50,000 ש”ח תוכלו לייצר הכנסת שכירות חודשית כמו מדירת שלושה חדרים בחדרה שעולה 1.2 מיליון ש”ח? קבוצת פורשופ נכסים דיגיטליים, מייצרת המון באז בישראל ולא סתם! לאחר כשנתיים של פעילות מכרה החברה למעלה מ-550 נכסים דיגיטליים, שמייצרים הכנסה פסיבית למאות משפחות בישראל! ההכנסה מתקבלת מתוכניות שותפים מגוונות כמן אמזון, אייבי והכנסה מפרסומות ממומנות כדוגמת Google Adsense.

לאחר שנים של ניסיון והצלחה רבה בהקמת עשרות נכסים דיגיטליים רווחיים ומניבים, בעקבות המצב במשק קבוצת פורשופ החליטה לאפשר למספר מצומצם של מתעניינים לרכוש נכס דיגיטלי שמניב הכנסה חודשית מפרסומות כבר מהיום הראשון, באופן פסיבי לחלוטין ללא שום התעסקות מצדם! בעקבות נהירה מסיבית של מתעניינים החליטו בקבוצה להקצות עוד כ-100 נכסים דיגיטליים לרכישה שמחירם מתחיל מכ-50,000 ש”ח.

בואו תשמעו מה יש ללקוחות שלנו שכבר רכשו אתר תוכן מניב ומנוהל להגיד על קבוצת “פורשופ”

אז מה זה בעצם נכס דיגיטלי?
בדומה לנכסי הנדל”ן הקלאסיים, הנכסים הם סטטיים ולא זזים לשום מקום. ברגע שהקמנו את הנכס האינטרנטי הוא רשום על שמנו ממש כמו טאבו. נכס דיגיטלי הוא שילוב של מגוון דברים: אתר אינטרנט, רשימת תפוצה, דפי פייסבוק, ערוצי יוטיוב וכל דבר בעצם שאנחנו מקימים שמייצר ערך וצובר עוקבים וגולשים.
ברגע שאנחנו מקימים נכס שיש לו כבר קהל גולשים קבוע גוגל, פייסבוק ופלטפורמות פרסום נוספות ישמח לשלם לנו תשלום חודשי קבוע עבור השכרת שטחים באתר שלנו לטובת פרסומות.
כמובן שלא לכל אחד יש זמן וידע בהקמת הנכסים האלה. כאן קבוצת פורשופ נכנסת לתמונה. לדברי מנהל השיווק של הקבוצה תומר שרון: “המומחיות היא לאתר או להקים נכסים פוטנציאליים. לזהות את התחומים החמים ביותר בעולם האינטרנט ולהקים בהם נכסים חזקים לפני כולם”.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


קרא עכשיו
מענה אוטומטי ללקוחות: 3 יתרונות של שימוש בצ'ט בוט לעסק
אולי יעניין אותך
6700 ----- This is a test...