מהפכת הנדל”ן דיגיטלי: כך תוכלו לייצר הכנסה פסיבית של אלפי שקלים בחודש ברכישת נכס החל מ-49,900 ש”ח

האם דמיינתם אי פעם שמנכס דיגיטלי שעולה כ-49,900 ש”ח תוכלו לייצר הכנסת שכירות חודשית כמו מדירת שלושה חדרים  שעולה 1.2 מיליון ש”ח? גם אנחנו היינו בשוק בהתחלה, אבל זה אפשרי ועוד איך! 

בישראל, נוסדה חברת דיגיטל המתמחה בנכסים דיגיטליים ומייסדת את בורסת האתרים הראשון בישראל – קבוצת “פורשופ”. החברה מייצרת המון באז בישראל ולא סתם! בשנתיים הראשונות שלה,אחרי ההצלחה בעולם, היא ייצרה פעילות רבה בישראל ומכרה ללמעלה מ-550 נכסים דיגיטליים מניבים. נכסים אלו מייצרים הכנסה פסיבית למאות משפחות בישראל, הכנסה ההולכת וגדלה מחודש לחודש ומגיעה עד כ-אלפי שקלים! כל ההכנסות מהנכסים מתקבלות מתוכניות שותפים מגוונות כמו אמזון ואייבי, והכנסה מפרסומות ממומנות כדוגמת Google Adsense.

קבוצת פורשופ, שלאחר שנים של ניסיון והצלחה רבה בהקמת עשרות נכסים דיגיטליים רווחיים ומניבים ללקוחותיה, החליטה בצעד נועז בעקבות המצב כיום לאפשר למספר מוגבל של מתעניינים לרכוש נכס דיגיטלי שמניב הכנסה חודשית מפרסומות כבר מהיום הראשון, באופן פסיבי לחלוטין ללא שום התעסקות מצדם ובניהול מלא של חברת “פורשופ” עבור רוכש הנכס. בעקבות ביקוש מסיבי של מתעניינים החליטה החברה להקצות עוד כ-100 נכסים דיגיטליים לרכישה שמחירם מתחיל מכ-49,900  ש”ח.

אם אתם רוצים לשמוע בעצמכם, שימו אוזן למה שהלקוחות שלנו מספרים:

 

אמיר – לקוח של קבוצת “פורשופ” ובעלים של נכס דיגיטלי מניב:

 

 

רמי – לקוח פורשופ נותן את חוות דעתו על החברה ועל הנכסים הדיגיטליים:

 

 

אז שמעתם כל כך הרבה על נכסים דיגיטליים – מה זה בעצם?

בדומה לנכסי הנדל”ן הקלאסיים, הנכסים הם סטטיים ולא זזים לשום מקום. אך ברגע שהקמנו את הנכס האינטרנטי הוא רשום על שמנו ממש כמו טאבו. נכס דיגיטלי יכול להופיע במספר צורות וסגנונות אבל נכס דיגיטלי רווחי ומניב הוא שילוב של מגוון דברים: אתר אינטרנט, רשימת תפוצה, דפי פייסבוק, ערוצי יוטיוב וכל דבר בעצם שאנחנו מקימים שמייצר ערך עבור העוקבים שלנו ועבור הגולשים באתר שלנו.

כאשר נגיע למצב שיש לנו תנועת גולשים קבועה וגדולה בנכס הדיגיטלי שלנו ( אתר, בלוג, דף פייסבוק, ערוץ יוטיוב וכו’), פייסבוק, גוגל ופלטפורמות פרסום נוספות יישמחו לשלם לנו תשלום חודשי קבוע עבור השכרת שטחי פרסום באתר שלנו לטובת בעלי עסקים אחרים המעוניינים בפרסום לקהל שלנו.

שימו לב! כמובן שלא לכל אחד יש זמן וידע בהקמת הנכסים הללו,אבל בדיוק כאן קבוצת פורשופ נכנסת לתמונה. “פורשופ” תוכל לנהל עבורכם את הנכס הדיגיטלי: היא תדאג לתכנים חדשים ומתחדשים, היא תדאג “להזרים” תנועה רבה של גולשים לנכס הדיגיטלי שלכם והכי חשוב שהיא תדאג לכם לסדר וארגון בכל עניין ההכנסות וההוצאות של הנכס הדיגיטלי וכל זה ע”י תוכנת ניהול קלה, נוחה ופשוטה לשימוש עבור לקוחות “פורשופ”. 

 אז בואו להצטרף למהפכת הנדל”ן הדיגיטלי – עולם הדיגיטל הוא מהעולמות המרוויחים ביותר לשנת 2020, ומה החלק שלכם בכל זה?

קרא עכשיו
5 כלים פרקטיים ליצירת ועריכת סרטונים לעסק וליוטיוב

 

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
6767 ----- This is a test...