מהו נכס דיגיטלי: איך מייצרים הכנסה מנדל”ן דיגיטלי?

“כסף לא צומח על העצים” הוא לא רק ביטוי, זוהי  מתודה חינוכית שכולנו גדלנו עליה המזהירה אותנו שצריך לעבוד קשה כדי להתפרנס. אין ויכוח שכסף לא גדל על העצים אבל נכסים שמהם אפשר להתפרנס בלי לעבוד קשה יש ויש. נכס דיגיטלי, החידוש האחרון, שבשונה מנכס רגיל אינו דורש השקעה כלכלית עצומה ומאפשר הכנסה פאסיבית מכובדת.

לפני שנסביר לכם איך מקימים נכס דיגיטלי ומתפרנסים ממנו בואו נגדיר כמה הגדרות:

נכס דיגיטלי הוא נדל”ן וירטואלי שלצורך הקמתו נדרשת השקעה צנועה של כמה מאות או אלפי שקלים. כמו כל נדל”ן גם נדל”ן דיגיטלי מייצר הכנסה קבועה. כדי שנכס דיגיטלי יהפוך להית מניב הוא צריך טראפיק, תנועה של מספר מבקרים חודשיים בנכס. ככל שהתנועה, הטראפיק יגדל, הערך של הנכס יעלה ונוכל לקבל ממנו רווחים נאים יותר. מוניטיזציה היא המושג שמתאר את ההמרה של תנועת הגולשים לכסף.

ועכשיו – כשאתם מכירים את המושגים הבסיסים בעולם הנדל”ן הדיגיטלי הכירו את המנוע להנעת התהליך- האמונה שלכם והדבקות במטרה. תופתעו לגלות שניתן להרוויח יותר ממה שדמיינתם, אתרי האינטרנט פעילים 24/7 ואיתם כל נכס דיגיטלי. יתרון בולט נוסף הוא שלהבדיל ממשחק המונופול, אין הגבלה במספר הנכסים הדיגיטליים שתוכלו למנף.

אחרי שקיבלתם את ההחלטה להיכנס לשוק הנדל”ן הדיגיטלי אתם יכולים לבחור בין נכסים שלא תהיה לכם בעלות עליהם כמו קבוצת פייסבוק עם עשרות אלפי חברים, ערוץ יו טיוב או דף אינסטגרם. כל אחת מהדוגמאות היא נכס דיגיטלי מרשים, אך המשמעות היא שאתם כפופים למדיניות ולחוקים המשתנים של הרשתות החברתיות המפעילות אותם שיכולות לסגור לכם את הערוץ/קבוצה/פרופיל בהינף מקלדת וללא התרעה מראש. לפעמים שינו את הנהלים ולעיתים בגלל שלמישהו היה נדמה שחרגתם מהם. לא נעים ויכול להיות בהחלט נורא, במיוחד שמדובר במקור ההכנסות שלכם.

כדי לייצר נכס דיגיטלי בטוח בבעלותכם המלאה מומלץ להקים אתר האינטרנט שלכם. אתם הבעלים החוקיים והרשומים, אתם תזרימו אליו טראפיק ותהנו מהמוניטיזציה שלו. אתם תמיד יכולים להשתמש ברשתות החברתיות כנכס דיגיטלי משני ומשלים, אבל לא כ-כנס מרכזי.

קרא עכשיו
מהו תוכן רזה ואיך הוא פוגע בקידום האתר שלכם?

איך מתחילים?

תבחרו את התחום הקרוב לליבכם, כמו פיתוח הגוף או עצות להנהלת חשבונות. נסו למצא תחום תוכן שחסר בשוק. הקימו אתר וצרו נכנסים דיגיטליים משניים ברשתות החברתיות. התחילו לייצר תוכן מעניין, ייחודי ומסעיר ופרסמו אותו ברשתות החברתיות כדי שיכנס טראפיק לאתר. ברגע שהגעתם לאתר מלבלב עם הרבה מאוד תנועה זה פשוט להפוך אותה להכנסה:

  1. מי שנכנס לאתר ומתעניין בכם סביר להניח שירצה לקנות את המוצרים שלכם, גם בשתיים לפנות בוקר, כשאתם וכל הצוות של העסק ישן. הרווחתם בגדול.
  2. עסקים רבים ירצו לשלם לכם כסף עבור פרסום באתר השוקק. צרו שיתופי פעולה מניבים.
  3. כשאתם ממליצים לגולשים על שירות שהוא לא שלכם אתם מקבלים עמלת מכירה על כל מוצר שנקנה מלינק שהגיע מהאתר שלכם. זה נקרה שיווק שותפים וכולם מרוויחים.
  4. אם אתם מצליחים לשכנע לקוח להשאיר פרטים באתר צברתם נכס חדש – משפך לידים- אותו תוכלו למכור לעסקים בתחום.
  5. כמו בכל נכס, גם בנדל”ן דיגיטלי אתם יכולים להשכיר חלקים/שטחים/ופרסומות באתר מצליח לחודש חודשיים או לתקופות שונות.

כדי להיכנס לתחום הנדל”ן הדיגיטלי אתם חייבים לפחות אתר אינטרנט אחד, וככל שתרבו הרי זה משובח ומעצים את הרווח. כדי להתחיל היכנסו לאחת מהאפליקציות להקמת אתרים או שכרו את שרותיה של חברה הבונה אתרים. המערכות באפליקציות הן בדרך כלל חינמיות – אך כאשר רוצים נכס מניב חייבים לשדרג לגרסאות פרו מתקדמות. לעיתים, כשמחליטים על הקמת שכונה דיגיטלית, יהיה משתלם יותר להעסיק בונה אתרים או חברה הכוללת את כל השירותים.

אנחנו בפורשופ מקימים ומנהלים למעלה מ-1000 נכסים דיגיטליים בעבור קהל לקוחותינו, אם אתם מחפשים אחר ניהול מקיף והשבחה של נכס דיגיטלי בבעלותכם, נשמח לסייע, לשיחת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו 03-748-4000

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
4587 ----- This is a test...