כרטיס ביקור דיגיטלי: איך ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם

זוכרים את הימים בהם עמדתם בפקק בדרך לבית דפוס לאסוף את כרטיסי הביקור? זוכרים איך חילקתם את הקרטון הלבן והמושקע לכל מי שרצה ואז הוא השליח אותם לפח הזבל הראשון שמצא? שמחים לבשר לכם שהימים ההם חלפו מהעולם. הלהיט החדש הוא כרטיס ביקור דיגיטלי. גם ידידותי לסביבה, גם מקדם את העסק בצורה אקטיבית ואתם יכולים לעשות אותו לגמרי בעצמכם וללא עלות, או בעלות נמוכה מאוד.

אנחנו בפורשופ מאמינים כי כל הרשתות החברתיות שלנו יכולות להיות נתמך נוסף לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו, עם זאת, הן אינן “סופרות” או מבצעות המרה פעילה ולכן מאוד חשוב שנשקיע בדף נחיתה או כרטיס ייעודי היאפשר לנו ליצור הצגת תכלית של עצמנו או של העסק שלנו, על כן יצרנו בעבורכם מדריך קצר וקולע ליצירת כרטיס ביקור דיגיטלי, תיהנו.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי שוכן בדף אינטרנט ואוצר את כל פרטי העסק עם כפתורים מהירים ליצירת קשר בכל הדרכים האפשריות. הכרטיס מיועד לשימוש בפגישות פנים אל פנים או בפגישות מקוונות וכמובן להפצה ברשתות החברתיות. מלבד הצגה – תוכלו לשמור על קשר עם הלקוח עד למימוש העסקה.

למה משמש כרטיס הביקור הדיגיטלי?

אתם שולחים את כרטיס הביקור הדיגיטלי ללקוח המתעניין והוא יכול לשמור אותו באנשי הקשר שלו או להוריד אותו למסך הבית שלו כאפליקציה במחשב או בסמרטפון, מה שיאפשר לו ליצור קשר לרכישה חוזרת בהמשך הדרך- בפשטות ובמהירות. כרטיס ביקור דיגיטלי מכיל את הפרטים שלכם- טלפון, אי מייל, אתר, תמונות, פרטים על השרות או המוצר, בקשה לקבלת הצעת מחיר, כפתורים לרשתות החברתיות שיגדילו את כמות העוקבים וכפתור שיתוף לווטס אפ- לקשר מהיר אתכם. ממש אמריקה.

כמו שאתם מבינים, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הרבה יותר מכרטיס ביקור, הוא ממש אתר תדמיתי עבור העסק ובתור שכזה, כדאי שתקדמו אותו בתוצאות החיפוש בגוגל. אם תדגישו בו את הייחוד שלכם  ואת מאפייני המוצרים, אופן הפעלה, או כל מידע שהלקוח זקוק לו לפני קניה – תוכלו לקצר את תהליכי המכירה.

הייחוד של כרטיס ביקור דיגיטלי שהוא מאפשר לכם להוסיף תוספים כמו גלריית תמונות, טופס להשארת פרטים, חלון המלצות מלקוחות מרוצים ועוד. התוספים מעצימים את התוכן ואת ההמרות שהוא מביא בעקבותיו.

איך ניתן ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם?

ניתן ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי בקלות וללא עלות באתר כמו WIX (אבל אז יש דמי איכסון על השרת, כך שזה לא לגמרי חינם) או פשוט לגגל “כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם” ותקבל תוצאות של אתרים רבים שיאפשרו לכם לעשות זאת ללא עלות, בהנחיות פשוטות וברורות ותוך מספר דקות תהיו בעליו של כרטיס כזה.

היתרון של עסקת החינם גורר חסרונות לא מבוטלים: כשאתם משתמשים בשירות של מערכת כזו או אחרת היא תגביל אתכם בכמות האכסון, מספר הכניסות או השיתופים שאתם זכאים לו והעיצוב יהיה אוטומטי על פי הגדרות המערכת. בנוסף- הוא יכיל פחות תוכן ולכן יהיה פחות “מיני אתר”. חיסרון נוסף של כרטיס ביקור דיגיטלי שנבנה בחינם שהוא לא יסונכרן לגמרי עם גוגל והקידום האורגני שלו ייחלש בהתאם. רבות מהחברות שיאפשרו לכם לבנות כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם יטמיעו את הלוגו שלהם על הכרטיס שלכם ויזמינו את הגולשים שלכם לפנות אליהם לבניית כרטיס דיגיטלי בחינם- מה שיוזיל את המיתוג העסקי שלכם.

מה המחיר של הפקת כרטיס ביקור דיגיטלי?

תופתעו לגלות שמחירו של כרטיס ביקור דיגיטלי “מקצועי” הוא נמוך מאוד, הן בהשקעה הראשונית בבניה והן בתחזוקה השנתית שנעה בין 200-700 ₪ תלוי מה היא כוללת. אם מדובר בדף נחיתה רחב יותר המחיר יכול לנוע גם בין 1500-3000 ש”ח.

כרטיס ביקור דיגיטלי מחליף לחלוטין את כרטיס הקרטון המיושן. בעלויות דומות להדפסה בעבר אתם מקבלים כרטיס דינמי, המתעדכן כל הזמן, ושומר על קשר אקטיבי לזמן ארוך – קנייה אחת וקניות עתידיות. ההחזר על ההשקעה הוא כבר מהלקוח הראשון, בעוד שהרווחתם על הדרך מיני אתר עם כל המידע על העסק שלכם. כשאתם בוחרים חברה, בידקו היטב את המגבלות שלה, את כמות הפיצרים שהיא מציעה ואפשרויות העיצוב.

למידע נוסף , הירשמו ונציג יחזור אליכם בהקדם :


אולי יעניין אותך