10 כללי מפתח לקידום אתרים מוצלח

רוצים לקדם את האתר שלכם באופן עצמאי? מדובר על משימה מאתגרת, משימה קשה אך בו בזמן לא בלתי אפשרית. לכן לפני שאתם מתחילים לבצע את הקידום במנועי החיפוש, יש מספר דברים שאתם חייבים לדעת בכדי שתוכלו להגיע לתוצאות הרצויות. עולם קידום אתרים מלא באין ספור דברים שאתם מוכרחים להכיר, אך אתם צריכים להכיר את כל הכללים הראשוניים בכדי שתוכלו לצאת לדרך ברגל ימין – ועם הזמן תחשפו לעוד צדדים חדשים.

1. תחקרו את מנוע החיפוש עצמו

בכדי שתוכלו לבצע קידום אורגני כמו שצריך, אתם תהיו מוכרחים להכיר את מנוע החיפוש על בוריו. הרי כל העבודה שאותה אתם מבצעים מתבצעת במנוע החיפוש עצמו, ולכן אתם צריכים להיות בטוחים שאתם מכירים אותו. ברגע שתבינו מהיכן הוא לוקח את המידע וכיצד הוא ניזון, יהיה לכם קל יותר להתקדם.

2. תדעו כיצד לנתח את המתחרים

חלק בלתי נפרד מההצלחה של מקדם היא היכולת לנתח את המתחרים, מבלי לנתח את המתחרים יהיה מאוד קשה לראות תוצאות. ברגע שאתם תבינו מה המתחרים שלכם עושים, אתם תוכלו להבין מה אתם צריכים לעשות בכדי לגבור עליהם – אתם לא יכולים לשלוף מהלכים מהשרוול.

3. להכיר את העדכונים של גוגל

גוגל מעדכנת את עצמה באופן קבוע, ובכל פעם שיש עדכון חדש אתם צריכים לדעת כיצד להתאים את עצמכם. קידום אתרים מוצלח יוכל להתבצע רק כאשר אתם תבצעו את ההתאמה לגוגל, כי גוגל כמו שאתם בוודאי מנחשים לא תבצע את ההתאמה על פי האתרים שאותם היא מקדמת.

4. לדעת לבנות את התקציב

אחת מהמשימות החשובות ביותר של קידום אתרים מוצלח היא לדעת לבצע התאמה של התקציב לתוצאות שאליהן תרצו להגיע. מצד אחד אתם לא תרצו להוציא יותר מידיי ללא סיבה מוצדקת, ומצד שני אל תוציאו סכומים נמוכים ותצפו לראות תוצאות גדולות. בסוף יש קשר ישיר בין התקציב שאתם מוציאים ובין התוצאות שאתם עומדים לראות.

5. לבצע מחקר מילות מפתח כנדרש

קידום אורגני של אתרים מתבסס ברובו על מחקר מילות מפתח, ככל שהמחקר יהיה טוב יותר – כך תוכלו לראות תוצאות טובות יותר. לכן כל מי שרוצה להיות מקדם אתרים או כל מי שרוצה לבצע קידום אתרים מוצלח, יהיה מוכרח לדעת איך לחקור את מילות המפתח – וגם לבחור את מילות המפתח שבהן הכי כדאי להתמקד.

קרא עכשיו
מהו פרופיל קישורים טבעי שגוגל אוהב ואיך יוצרים אותו?

6. לדאוג להכין תוכן איכותי לקידום

לא פעם יצא לכם לשמוע על החשיבות של תוכן איכותי לקידום אורגני, ואתם צריכים לדעת איך להכין תוכן איכותי. קידום אתרים יעיל לא יתבצע כמו שצריך  אם לא יהיה תוכן איכותי, לכן אם אתם לא יודעים לייצר את התוכן הזה – תוכלו לפנות לכותב תוכן מקצועי שידאג לספק לכם תוכן איכותי באופן שוטף.

7. לדעת לפתור בעיות טכניות

יש לא מעט בעיות טכניות שעלולות להתעורר בעת קידום אורגני, ומחובתכם לדעת לפתור אותן בהקדם האפשרי. אתם לא תרצו להגיע למצב שבו אתם לא רואים תוצאות רק בגלל בעיות קטנות שניתן לפתור בקלות. אתם צריכים לדעת לפתור כל בעיה, רק כך תוכלו לראות תוצאות כמו שאתם רוצים. בעיות נפוצות: קישורים שבורים, דפי 404, כפתורים לא לחיצים, אתר איטי, תוכן לא מדויק. לפני שאתם מריצים קמפיינים בתשלום או מתחילים לעשות קידום אורגני מעמיק וודאו כי כל תהליכי הרכישה, הקישורים והמהירות תקינים וסדירים לשימוש. הטיפ של פורשופ: להכניס את החברים והמשפחה לאתר לעשות בריף קצר, לחוות חוות דעת ולהשתמש באתר כאילו היו לקוחות פוטנציאליים – כל זה עשוי לתרום לכם לאתר בעיות ולייעל את תהליכי הרכישה באתר.

8. לבנות שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע שונים

קידום אתרים לבדו ברוב המקרים זה לא מספיק, אתם צריכים לבנות מערך שלם של שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע אחרים. בין אם מדובר על בעלי אתרים אחרים לצורך החלפת קישורים או בין אם מדובר על מעצבים או מתכנתים שיסייעו לכם לפתור בעיות שצריכות לקבל מענה מידיי.

9. תדעו איך לבנות קישורים כמו שצריך

חלק בלתי נפרד מקידום מוצלח של אתר הוא לבנות קישורים, אם אתם לא תבנו קישורים – אתם לא תוכלו לראות תוצאות. לכן זה הזמן שלכם להבין לעומק איך בונים קישורים כמו שצריך, ואיך בוחרים את האתרים שמהם יצאו הקישורים. אל תנסו ללמוד את התחום הזה תוך כדי תנועה, זה עשוי לעלות לכם ביוקר.

10. אל תשכחו לחכות בסבלנות

אומנם בכל פעם שתתחילו לבצע קידום אתרים, אתם תהיו מאוד בלחץ ותרצו לראות תוצאות כאן ועכשיו – אך אתם בטח כבר מבינים כי קידום אתרים מוצלח – זה לא באמת יקרה. אל תשכחו שלוקח זמן לגוגל לראות את כל העבודה שאתם עושים, ולכן סבלנות היא חלק בלתי נפרד מההצלחה שלכם בתור מקדמי אתרים מקצועיים.

קרא עכשיו
10 כלים מומלצים לבדיקת מיקומים בגוגל

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
4930 ----- This is a test...