העלמת מידע מגוגל: איך מעלימים מידע לא הכרחי מגוגל?

עיניו של האח הגדול פקוחות. הוא רואה אתכם בכל רגע. סורק את האתר שלכם, מבליט את ההצלחות שלכם, מעלה אתכם בתוצאות החיפוש. לרוב- אתם נהנים מהמצב. כשמישהו רוצה לדעת עליכם משהו אתם שולחים אותו “לעשות גוגל” עליכם ויודעים שתהיה המלצה טובה.

בחיים לא הכל פיקניק, וגם לא ברשת. אין כמעט אחד שלא נכנס לרשת וגילה שהעלו עליו תוכן פוגעני ובניגוד לאינטרסים שלו. ועכשיו לך תוכיח לאח הגדול שאין לך אחות. יותר קל להתמודד עם האפשרות של העלמת מידע מגוגל, גם אם זה מורכב.

איך מתבצע תהליך העלמת מידע מגוגל בצורה אפקטיבית?

האפשרות הראשונה להעלמת מידע מגוגל היא פתיחה של הליך משפטי לצורך העלמת המידע. אנחנו יודעים שכואב לכם הראש רק מהמחשבה על הליך כזה. בצדק. מסע של הוכחות. ברוקרטיה, תורים ארוכים ותשלומים גבוהים לעורכי דין שלא מבטיחים לכם תוצאה. וגם אם ישיגו עבורכם את התוצאה הרצוייה ההליך יקח שנים ועוד חודשים עד שתפנו לגוגל עם הניירת ותבקשו ממנה להסיר את המפגע. בזמן הארוך הזה התוצאות השליליות התפשטו ברשת כמו אש בשדה קוצים ואת הנזק למוניטין של העסק שלכם אי אפשר לכמת.

זכרו שלא כל פרסום שלילי הוא פרסום שמצדיק הליך משפטי, אבל כל פרסום שלילי עושה לכם נזק. לכן נמליץ לכם לצאת למסע משפטי רק אם אין סיכוי להליך אחר. לכן, מומלץ להתחיל קמפיין העלמת מידע מגוגל באמצעות חברה לקידום אתרים.

איך זה עובד?

ראשית צריך לאמוד את הזנק: מה התפרסם, כמה זמן זה כבר רץ ברשת עד שגילתם, כמה תוצאות שליליות צצות בחיפוש בגוגל בעמוד הראשון ובאיזה אתרים הן מופיעות. מן הסתם- ככל שיהיו יותר תוצאות שליליות יהיה יותר מאתגר להתמודד אתן, וככל שהאתרים יהיו גדולים ומשפיעים- זה יערים עוד קושי. ההתמודדות היא בראש ובראשונה הזמן. ככל שהן נמצאות שם יותר זמן- זה משחק לרעתכם.

מה תעשה חברה לקידום אתרים?

לאחר ניתוח המצב וכדי להצליח במשימת העלמת מידע מגוגל, חברת קידום האתרים תיצור עבורכם במהירות כתבות חיוביות ותקדם אותן על חשבון התוצאות השליליות. בנוסף היא תיעזר בתוצאות חיוביות ואפילו ניטרליות ותקדם אותן על חשבון התוצאות השליליות, כלומר- תדחק אותן הצידה.
חברה שעושה את עבודתה נאמנה תעשה את התהליך גם במנועי החיפוש וגם ברשתות החברתיות שכיום יש להן השפעה עצומה על הקהל.

קרא עכשיו
גיבוי מידע: למה חשוב ואיך לגבות את המידע שלכם?

שאלת מיליון הדולר- כמה זה עולה?

מחיר העלמת מידע מגוגל תלוי במורכבות של הבעיה וכמה פעולות המקדמים יצרכו לעשות כדי להעלות אתכם בחזרה על דרך המלך.

מה ישפיע על המחיר?

– כמות המאמרים השליליים שנכתבו עליכם ובהתאמה תהיה כמות מאמרים חדשים.
– כמה ביטויים צריך לקדם והאם הם חלשים או חזקים.
– אם כתבו עליכם מאמרים באתרים סמכותיים זה מקשה על התהליך ויעלה את המחיר בהתאמה.
– איכות המאמרים שתכתב- תוכן טוב עולה יותר.
– אם צריך להפעיל משאבים שונים זה יעלה יותר, ולעיתים יש גם תשלום לאתר.
– כמה זמן צריך לעבוד כדי להעלים מידע מגוגל עבורכם. יש מצבים שחודשיים יספיקו ולעיתים צריך עבודה ממושכת של כשנה.

מספרים בגדול? בממוצע בין 2,500 לחודש לפני מע”מ ל 10,000 ₪ לחודש לפני מעמ.

למה אי אפשר לעשות זאת לבד?

אתם יכולים! אבל, וזה אבל גדול, סביר להניח שאין לכם את היכולות לכתוב במהירות כמויות של תוכן, וסביר להניח שלאדם רגיל יהיה קשה להטמיע קישורים חיוביים באתרים המובילים והנכונים.
העלמת מידע מגוגל אינו מעשה קסמים. זה קמפיין שמטרתו להשפיע על הרבה תוצאות ברחבי הרשת ולכן הוא לוקח משאבים של זמן, כסף ולעיתים מצב רוח. כל מקרה חייב דיון וניתוח אישי. מומלץ להתחיל ברגע הראשון שזיהיתם בעיה.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5765 ----- This is a test...