שיווק דיגיטלי: המדריך להקמת חנות וירטואלית

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים, יזמים ואנשי שיווק כבר הבינו כי קיים פוטנציאל רב בהשקעה על בניית חנות וירטואלית שמוכרת באופן אוטומטי מוצרים פיזיים ודיגיטליים. איך הם עושים את זה ואיזו פלטפורמה הכי מומלצת להקמת חנות וירטואלית?

עד לפני 10 שנים, אם הייתם רוצים לבצע הקמת חנות וירטואלית, הייתם צריכים לפנות לחברה מקצועית המתמחה בבניית אתרים והקמת חנויות מקוונות. עלויות ההקמה היו עומדות על עשרות אלפי שקלים והיו מהוות מכשול כניסה גבוה עבור עסקים קטנים. כיום, המהפכה ביוקר המחיה הגיעה גם לעולם הדיגיטלי ועתה מאפשרת גם לשחקנים החדשים להיכנס למגרש של הגדולים.

בניית חנות וירטואלית בקלות – מבוא למתחילים

שופיפיי היא אחת מהפלטפורמות המועדפות על ידי הישראלים למכירת מוצרים באינטרנט. אין צורך בידע בכתיבת קודים וסקריפטים מתקדמים או אפילו בשירותים נלווים לניהול החנות חודש בחודשו.

תוכלו לקחת את הפלטפורמה הדיגיטלית של שופיפיי לנסיעת מבחן ולבדוק אותה בעצמכם בחינם למשך 14 ימים מלאים. לאחר מכן, אם תחליטו להמשיך, תוכלו להתחיל בחבילה הקטנה ביותר שתדרוש מכם להשקיע בסה”כ 100 ₪ בחודש. המערכת כל כך פשוטה ונוחה לתפעול, שתוכלו ללמוד עליה, תוך כדי עבודה.

בניית חנות וירטואלית – עשו זאת בעצמכם

לאחר שיצרתם לעצמכם חשבון התנסות בשופיפיי, תוכלו לראות בלוח הבקרה הפנימי באתר, את הלשונית General בה תתבקשו להזין את אזור הזמן והמיקום של החנות, יחידת המשקל של המוצר, סוג המטבע המותאם לקהל היעד.

בשלב הבא, תתבקשו להגדיר את אמצעי התשלום דרך לשונית Payments. בתור התחלה, תוכלו להזין את חשבון הפייפאל שלכם ולשלם עמלות סליקה נמוכות יותר ביחס לתשלום בכרטיסי אשראי. בהמשך, אם תרצו תוכלו גם להזין אמצעי סליקה נוספים.

לאחר מכן, לחצו אל לשונית ה-checkout, שם תוכלו להגדיר את המאפיינים הרלוונטיים לעמוד התשלום בחנות הווירטואלית שלכם. בחלק הראשון, תתבקשו להגדיר האם הלקוח שלכם יהיה חייב ליצור חשבון באתר לפני שיוכל לרכוש מכם את המוצר. בחלק הבא תתבקשו להזין את שדות החובה שיתבקש הלקוח שלכם להזין במעמד הרכישה, כגון שם מלא, שם החברה, כתובת, טלפון וכו’.

קרא עכשיו
מבוא לעולם הדיגיטל: 3 מושגים שכולם צריכים להכיר

לסיכום

גם אם זו הפעם הראשונה שלכם בבניית חנות וירטואלית, אין לכם כל סיבה לדאגה. כל שיהיה עליכם לעשות זה להצטייד בשמות המוצרים, פרטי המוצרים והתמונות הרלוונטיות, אם אתם יכולים לעשות העתק הדבק במקומות הנדרשים, יש לכם את כל הכישורים הבסיסיים הנדרשים על מנת להקים חנות מקצועית בכל נושא שתבחרו.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
3217 ----- This is a test...