קידום באמצעות גוגל מפות: למה העסק שלך חייב להירשם Google My Business?

יש לכם חשבון גוגל? אם עד לרגע זה לא יצא לכם לפתוח חשבון גוגל מפות, זה בדיוק הזמן הנכון לעשות זאת. כל בעל עסק חייב להכיר את הפלטפורמה הזאת, פלטפורמה שתוכל לסייע לכם להשיג לקוחות חדשים. אם תפעלו בצורה הנכונה, אתם תוכלו להשיג הרבה מאוד לידים בזכות האפשרות הזאת.

אם זוהי הפעם הראשונה שאתם שומעים על Google My Business, או אם שמעתם אך לא בדיוק יודעים על מה מדובר – אנחנו בפורשופ נסייע לכם להכיר את האפשרות הזאת בצורה אפקטיבית. כך תוכלו לדעת כי בזכות מפה טובה לעסק, אתם תוכלו להגדיל את כמות הלקוחות שמגיעים אליכם – דבר שעד לא מזמן היה יכול להיראות כמו משימה בלתי אפשרית.

Google My Business – מה תוכלו לקבל באמצעותו?

  1. העסק שלכם יופיע בתוצאות החיפוש כאשר בן אדם שנמצא בקרבת מקום יחפש אותו. זה יכול להיות חיפוש באמצעות שם ספציפי או אפילו באמצעות ביטוי כזה או אחר. כך תוכלו להשיג לא מעט לקוחות חדשים, לקוחות שככל הנראה לא היו מודעים לעסק שלכם עד כה.
  2. העסק יופיע במפות של גוגל, כך שהלקוחות יוכלו לדעת בדיוק לאן להגיע. הם יוכלו להפעיל את הניווט ישירות לעסק שלכם, דבר שיכול לחסוך להם לא מעט זמן. זמן שהיה יכול ללכת לאיבוד, אילולא הייתם בונים גוגל מפות לעסק שלכם.
  3. הלקוחות יוכלו לספק ביקורת על העסק שלכם, וכך לקוחות חדשים יוכלו לקבל חוות דעת אמינה. הביקורות בגוגל הן מאוד אפקטיביות, ולא מעט גולשים מתבססים עליהם כאשר הם מקבלים החלטה כזאת או אחרת. אם יהיו לכם הרבה ביקורות חיוביות, זה בהחלט יכול לסייע לכם.
  4. אין לעסק שלכם אתר אינטרנט? זה לא באמת משנה, בשביל לפתוח חשבון Google My Business – אתם לא צריכים שיהיה לכם אתר אינטרנט. כמובן שאתר אינטרנט הוא תמיד דבר חיובי ואפקטיבי, אך לא מדובר על אחד מהקריטריונים כאשר אתם ניגשים להקים מפה חדשה.

מהם הפיצ’רים המיוחדים ביותר שהוסיפו לאפליקציה?

  • תעודת זהות עסקית: אחת מהפיצ’רים הכי מיוחדים שתוכלו למצוא באפליקציה הזאת הוא היכולת לבנות תעודת זהות עסקית. Whatsapp Business יאפשר לכם לכתוב תיאור קצר על העסק, תיאור שאותו הלקוחות יוכלו לקרוא לפני שהם שולחים הודעה. בנוסף תוכלו לצרף עוד לא מעט פרטים יבשים על העסק, כאלה שיכולים לסייע ללקוחות שלכם כאשר הם צריכים לקבל שירות.
  • סטטיסטיקות ברורות: אתם בוודאי כבר מבינים כי לא ניתן לנהל עסק מבלי להישען על סטטיסטיקות מוכחות, וזוהי הסיבה שתוכלו לקבל אותם גם בוואטסאפ העסקי שלכם. אומנם לא מדובר על סטטיסטיקות כל כך מקיפות, אך עדיין מדובר על נתונים שיכולים לסייע לכם. כך תוכלו להבין בדיוק עד כמה הוואטסאפ העסקי מצליח לסייע לכם.
  • תשובות קבועות מראש: אתם מוצאים את עצמכם עונים ללקוחות שלכם תמיד את אותה התשובה? וואטסאפ ביזנס יקל עליכם גם במישור הזה, כאשר הוא יאפשר לכם לשלוח ללקוחות תשובות מוכנות מראש. כך אתם תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר בהקלדת התשובה, והלקוחות יוכלו לקבל תשובות מהירות שיגרמו להם להרגיש הרבה יותר טוב.
קרא עכשיו
סורק האתרים של גוגל: איך להגדיל את תדירות הסריקה והאינדוקס של גוגל?

כל הדגשים החשובים ביותר בעת פתיחת גוגל ביזנס

  • הדבר החשוב ביותר הוא שתדאגו למלא את הפרופיל שלכם עד הסוף. אל תשאירו חלקים לא מלאים, כי במצב כזה הלקוח עשוי לקבל רושם פחות חיובי על העסק שלכם. תדאגו למלא את התמונות, קטעי וידאו וכל פרט חשוב שיש לכם. כך תוכלו לדעת שכל לקוח שימצא את המפה עצמה יוכל להתרשם ממנה כמו שצריך, והוא לא יחשוב כי מדובר על עסק או חברה שהם לא רציניים.
  • הפרטים החשובים ביותר כאשר מדברים על Google My Business אלו הם כמובן פרטי יצירת הקשר. שווה לכם להתעכב עליהם על מנת לוודא כי הם תקינים, וכי הלקוח שרואה אותם יוכל להשתמש בהם בצורה טובה. אם יש יותר ממספר אחד, תוכלו כמובן לצרף אותו על מנת להקל על הלקוחות – ומבחינת הכתובת תמלאו כתובת מלאה ותיקנית.
  • קידום באמצעות גוגל מפות יתבצע לרוב דרך הפוסטים הנמצאים בתוך המפה שלכם. הם אומנם יחשפו ללקוח רק כאשר הוא יכנס למפה עצמה, אך בפועל יש להם חשיבות הרבה יותר גדולה. לכן בכדי שתוכלו להוציא את המקסימום מהמפה שלכם, תזכרו להכניס אליה בקביעות פוסטים שיסייעו לכם לקדם אותה במנועי החיפוש – כך שהיא תגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.

יש לכם ביקורות חיובית? המפה שלכם תדורג למעלה!

המטרה של גוגל היא כמובן לקדם את העסקים הטובים ולא לקדם את העסקים שאמינותם לוקה בחסר. זוהי הסיבה שביקורות חיוביות הן הבסיס להצלחה במפות של גוגל, וללא הביקורות אתם לא תוכלו להשיג את האקס פקטור. לכן תדאגו להכווין את הלקוחות שלכם למצב שבו הם יצליחו לתת חוות דעת טובה במפה לכם בגוגל – אתם תוכלו לקצור את הפירות תוך זמן קצר.

חשוב לציין כי כתיבה מזויפת של ביקורת היא לא חוקית, ובנוסף לכך גוגל בודקת כמעט כל ביקורת שעולה לכל פרופיל. כך שאם חשבתם להציף את העמוד שלכם בחוות דעת חיוביות – אז שווה לכם לשקול את האפשרות הזאת פעם נוספת כי היא ככל הנראה לא תצליח.

קרא עכשיו
6 מאגרי תמונות חינמיים לאתר שלכם

אם ביצעתם אימות בין הדף העסקי בפייסבוק ובין המפה של גוגל, תהיה אפשרות להוסיף את הביקורות בפייסבוק כך שהן יופיעו גם במפה של גוגל. מדובר על אימות יחסית פשוט, אך בסוף אתם תוכלו להרוויח ממנו לא מעט – ולכן אם יש לכם כמה דקות פנויות, שווה לכם לבצע אותו וכמובן לדאוג כי הביקורות מוצגות גם בגוגל.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5249 ----- This is a test...