בעלי קבוצת “פורשופ” – נכסים דיגיטליים: לירן ליסקר הוזמן להתארח בתוכנית הבוקר “טרנדים” של מושיק גלאמין בנושא אקולוגיה ודיגיטל

בתכנית הופיע בעלי החברה כדי להרחיב ולשתף בכל הנוגע לקשר שיש בין עולם הדיגיטל לבין אתרי האינטרנט העוסקים בנושא האקולוגיה ושמירה על איכות הסביבה.

כבר שמענו רבות על נישות מגוונות אשר יכולות להביא את אתר התוכן שלנו לנפח תעבורה גבוה במרוצת השנים, וניתן לראות שתחום איכות הסביבה ופעולות אקולוגיות אשר כל בית יכול לפעול לפיהן הוא תחום שהולך ומתעצם מבחינת העניין והיישום בפעול ביותר ויותר משפחות בעולם.

לדוגמא:

נושא הכלים החד פעמיים : בבסיסו מדובר ברעיון נהדר אך החומרים מהם עשויים אותם כלים הם לא תמיד חומרים שמתכלים (פלסטיק). פה נכנסת לתמונה החלטה אקולוגית שמטרתה היא לעבוד עם חומרים מתכלים כשלמשל ניתן לראות באתר

– ‘’lets be green’’ : כתבה שמראה לנו שאפר להשתמש בכלי במבוק ככלים תחליפיים לארוחות, ובכך למנוע זיהום סביבתי נוסף עם כלי הפלסטיק הנפוצים והמזהמים.

באתר- https://drgreenvibe.com/ : נוכל לראות כתבה בנושא הפיכת שאריות אוכל לקומפוסט. כידוע קומפוסט הוא בעצם תזונה לצמחים ומשמש כדשן שלהם.

אפשר לרכוש פח מעוצב לבית שמצד אחד לוקח את שאריות האוכל שלנו ומהצד השני מייצר לנו דשן ומזון לצמחייה הביתית שלנו.

באתר- https://ecologystar.com/ : נוכל לראות מגוון כתבות אשר מראות לנו כיצד להפוך מוצרים שונים בבית למוצרים אקולוגים ובאופן כללי איך להתנהל בצורה נכונה שמטיבה עם כדור הארץ.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


קרא עכשיו
איך מגדילים את ההכנסה הפסיבית שלכם באמצעות שיווק בדיגיטל?
אולי יעניין אותך
6872 ----- This is a test...