איך משיגים קישורים לאתר: המדריך המלא לבניית פרופיל קישורים לאתר

כאשר אנו בוחרים איש מקצוע כזה או אחר, אנו לרוב משתדלים להתבסס על המלצות של לקוחות אחרים – כך נוכל לדעת שאנו עושים בחירה נכונה. בדיוק מהסיבה הזאת גם גוגל מתבססת על המלצות של אתרים על אתרים אחרים, כאשר ההמלצות עצמם מגיעים בעזרת הוצאת קישורים מאתר אחד לאתר אחר. כך גוגל יודעת לדרג את האתרים במנוע החיפוש, וכמובן לתת תיעדוף לאתרים עם כמות גדולה של קישורים.

כמעט כל בעל אתר שרוצה לבצע קידום בעזרת קישורים ישאל את עצמו – מאיפה אפשר להשיג בניית פרופיל קישורים? הרי אם לא יהיו לכם קישורים, אתם תתקשו מאוד לראות את האתר עולה במעלה הדירוג של גוגל. בדיוק לשאלה הזאת החלטנו לרשום מדריך בניית פרופיל קישורים, מדריך שיציג בפניכם את כל הדרכים היעילות ביותר להשיג קישורים לאתר. כך אתם תוכלו לבחור את הדרך שמבחינתכם תהיה הדרך הנוחה ביותר.

חשוב לציין כי אנו נציג בפניכם מספר אפשרויות מובילות, אך אנחנו בפורשופ מאמינים כי בפועל ישנן עשרות רבות של אפשרויות. כך שאם האפשרויות שמוצגות כאן אינן רלוונטיות עבורכם, תוכלו לבחון אפשרויות אחרות. בטח אחת מבין עשרות האפשרויות תהיה המתאימה ביותר עבורכם – קחו זאת בחשבון.

האפשרות הראשונה: קניית קישורים

בשנים האחרונות האפשרות הזאת הפכה להיות האפשרות המובילה, וכל מדריך בניית פרופיל קישורים יספר אליה על ההתחלה. ברחבי הרשת תוכלו למצוא מגוון רחב של חברות שמציעות לקנות דרכן קישורים, כך שאתם אפילו לא צריכים להתאמץ – כל מה שנדרש מכם בשביל להשיג קישורים איכותי זה לפתוח את הארנק.

כמובן שהעלות של הקישור משתנה בהתאם לחוזק שלו, וככל שהקישור יהיה יותר חזק ובעל פוטנציאל גבוה יותר – כך העלות שלו תהיה גבוהה יותר. האפשרות הזאת חוסכת מכם את המשא ומתן העיקש עם בעלי האתרים ואת בזבוז הזמן המיותר, כיום תוכלו פשוט לקנות קישור איכותי. תוכלו גם לבחור את הקישור שהכי מתאים לכם מבין מבחר גדול של אפשרויות.

האפשרות השנייה: החלפת קישורים

יש לכם אתר שמדורג יחסית גבוה במנוע החיפוש? אתם צריכים להבין שיש לכם כוח מאוד משמעותי בידיים. לכן בכדי שתוכלו להמשיך ולחזק את הדירוג של האתר במנועי החיפוש, אתם תהיו מוכרחים להמשיך להוציא קישורים. לכן אתם תוכלו לסכם עם בעלי אתרים חזקים אחרים – לבצע החלפת קישורים.

אתם כבר ככל הנראה מבינים בדיוק על מה מדובר, אתם תוציאו קישור מהאתר שלכם לאתר שאיתו ביצעתם את ההחלפה – מנגד אותו אתר יוציא קישור אליכם. אך חשוב להדגיש כי במקרה הזה חשוב שתבחרו אתר שיהיה קרוב לנישה שבה האתר שלכם מתעסק. ככל שיהיה יותר מרחק בין הנישה שלכם ובין הנישה של אותו אתר, כך זה יכול להדליק נורות אדומות לגוגל.

קרא עכשיו
איך לשפר את יחסי ההמרה של דף הצ'ק-אווט בחנות הוירטואלית שלכם?

האפשרות השלישית: הקמת אתרי תמיכה

האפשרות השלישית שנרצה לספר עליה היא אפשרות של הקמת אתרי תמיכה. מדובר על אפשרות שהיא יותר קשה, מכיוון שאתם צריכים במקביל לאתר שלכם לנהל עוד אתרי תמיכה נוספים שמהם תוציאו קישורים. אך ברגע שאתם מצליחים להפוך את האתרים הללו לאתרים חזקים, אתם תוכלו לקצור מהם לא מעט פירות.

האפשרות הזאת לרוב תהיה רלוונטית במקרה שבו יש לכם כמה אתרים לקדם, ואתם לא תרצו לשפוך אלפי שקלים בכל חודש על קישורים יוצאים. בכל מדריך בניית קישורים חייבת להיות האפשרות הזאת, למרות שעל פניו נדמה כי מרבית האנשים מעדיפים את האפשרויות האחרות על פני האפשרות הזאת – מכיוון שהיא הרבה יותר מאתגרת.

האפשרות הרביעית: הרשמה לאינדקסים

יש לכם אתר שאתם רוצים לקדם במהירות? תוכלו לרשום אותו לכמות גדולה של אינדקסים, שמכל אחד מהם יצא קישור לאתר שלכם. כמובן שאתם צריכים לזהות אילו אינדקסים הם מספיק חזקים, אך הוצאה גדולה של כמה קישורים בו זמנית יכולה לתת מקדמה לאתר שלכם על פני אתרים מתחרים.

כמובן שזוהי אפשרות שלא מתאימה לכולם, ולא כל אינדקס יהיה מתאים לסוג האתר שברשותכם. אך אם תמצאו את האינדקס הנכון שתוכלו לקצור ממנו את הפירות, אתם לגמרי יכולים להשתמש בו על מנת להוציא קישור לאתר שלכם. זה נכון שלא מדובר על קישור מאוד חזק, אך עדיין מדובר על קישור שיכול לעשות את העבודה.

האפשרות החמישית: פרסום מאמרי אורח

תזכרו כי בכדי שאתר יוכל לשמור על מיקום הגבוהה בגוגל הוא יהיה חייב לעדכן את התוכן על בסיס קבוע. לא מעט בעלי אתרים מחפשים כותבי תוכן או אולי בעלי אתרים אחרים שיוכלו להכניס תוכן מעניין לאתר שלהם. בתמורה לתוכן שאתם מספקים לאותו בעל אתר, אתם כמובן תוכלו להוציא ממנו קישור ישירות לאתר שלכם.

זוהי אפשרות שיכולה להיות מאוד מתאימה לחלק מבעלי האתרים שגם יודעים לכתוב ברמה גבוהה. מדריך בניית פרופיל קישורים מספק לכם את כל האפשרויות להוצאת קישורים, וזוהי אפשרות שיכולה להיות פשוטה כל עוד תתחברו לתחום. אך המשימה הקשה באמת היא למצוא את האתר שיסכים להוציא קישור בתמורה לאותה כתבה או לאותו מאמר שהוא יקבל בתמורה.

קרא עכשיו
קישורים לאתר: איך לעקוב אחרי הקישורים היוצאים והנכנסים לאתר שלכם?

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
4926 ----- This is a test...