בניית אתרים באלמנטור: חסרונות מול יתרונות

תמיד חלמתם לבנות אתר? עם אלמנטור אתם תוכלו לעשות זאת בקלות – מבלי לדעת להתעסק בעיצוב או בעריכת קוד. זוהי הסיבה שהרבה מאוד בעלי עסקים לוקחים את היוזמה לידיים, ובונים בעצמם אתר אינטרנט לעסק שלהם. אך כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם לצד היתרונות של בניית אתרים באלמנטור, יש גם לא מעט חסרונות שאתם צריכים לקחת אותם בחשבון.

אם אתם עומדים לבנות אתר באלמנטור, שווה לכם להכיר את כל היתרונות וגם את כל החסרונות. כך שתוכלו להיות בטוחים שהאלמנטור הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם, פתרון שיאפשר לכם לבנות את האתר שתמיד רציתם – אך לא היה לכם את הידע הנדרש לבנות אותו.

היתרונות של בניית אתרים באלמנטור

  • אלמנטור מאפשר לבנות אתרים ללא ידע מקדים: אם בעבר היה נדמה כי רק אנשי מקצוע מנוסים יוכלו להגיע למצב שבו הם בונים אתרים איכותיים, בזכות אלמנטור כל אחד יכול לעשות זאת. גם אם אתם מגיעים ללא כל ניסיון קודם, בזכות ממשק גרירה ושחרור אתם תוכלו להפוך את האתר שתמיד רציתם – למציאות.
  • באלמנטור תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות: אומנם אתם תהיו מוגבלים להשתמש אך ורק בפיצ’רים ובאפשרויות שהאלמנטור מציע לכם, אך אין לכם ממה לחשוש מדובר על מבחר חסר תקדים. אתם תוכלו לבחור את האפשרות המושלמת עבורכם, וכבר מעכשיו נספר לכם כי זוהי תהיה משימה לא קלה.
  • אלמנטור מתממשק עם כל התבניות של וורדפרס: כיום מרבית האנשים בונים אתרים עם וורדפרס, ואלמנטור משתלב עם וורדפרס בצורה מושלמת. הוא מתממשק עם כל התבניות, כך שאתם יכולים לבחור את התבנית הרצויה ומכאן השמיים הם הגבול. בתוך בזמן קצר אתם תוכלו לבנות אתר יוצא מגדר הרגיל.
  • האלמנטור מתעדכן על בסיס קבוע: אתם לא מוצאים את הפיצ’רים שאתם רוצים? למרות שזה מאוד נדיר, יש לכם סיבה אמיתית להיות רגועים. האלמנטור מתעדכן על בסיס קבוע, כך שלא מן הנמנע שבעוד מספר שבועות אתם תמצאו ת הפיצ’רים שאתם מחפשים – כל זאת בזכות כך שתמיד מעדכנים ומחדשים את האפשרויות.

החסרונות של בניית אתרים באלמנטור

  • עשוי להכביד על המהירות של האתר: כל בעל אתר יודע כי אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם לב זה המהירות של האתר. אלמנטור עשוי להכביד על האתר, וכתוצאה מכך הוא עשוי לפעול הרבה יותר לאט – אתם צריכים לקחת את הנושא הזה בחשבון ולדאוג שהוא ישפיע בצורה המינורית ביותר.
  • תומך ב-SEO אבל לא באופן מושלם: קידום אתרים אורגני זוהי הדרך היעילה ביותר שבאמצעותה תוכלו להשיג גולשים חדשים שיכנסו לאתר שלכם. אך האלנטור עשוי שלא לתמוך בצורה מושלמת ב-SEO, ולכן אתם צריכים להיות מאוד זהירים שאתם בונים איתו אתר. בסוף אתם תרצו להגיע למצב שבו האתר מצליח להגיע לדירוג גבוה במנועי החיפוש השונים.
  • הזמינות של התמיכה נמוכה: אך לא מדובר על חיסרון משמעותי מכיוון שאתם לרוב לא תצטרכו להיעזר בתמיכה של אלמנטור. תהליך העבודה איתו הוא יחסית פשוט, ואם יש לכם שאלה אתם תוכלו למצוא את התשובה עליה ברשת. כך שמאוד נדיר שתביאו את עצמכם למצב שבו אתם באמת זקוקים לקבל מענה מהתמיכה שלהם.
  • עלות כספית גבוהה יחסית: אומנם בניית אתרים באלמנטור היא אידיאלית ועשויה להכניס לא מעט כסף, אך האלמנטור פרו עשוי לעלות לא מעט כסף. מדובר על רישיון לשנה שלמה, ולכן אתם תצטרכו לקחת בחשבון שבכל שנה אתם תהיו מוכרחים להכניס את היד עמוק אל תוך הכיס על מנת לרכוש את הרישיון ולהמשיך לבנות אתרים.

למידע נוסף , הירשמו ונציג יחזור אליכם בהקדם :


אולי יעניין אותך