אסטרטגיית שיווק בטוויטר: 13 כללים לשיווק עיסקי בטוויטר

טוויטר הפכה להיות בשנים האחרונות אחת מהרשתות החברתיות הגדולות בעולם, ובשנים האחרונות היא צוברת תאוצה גם בישראל. אם אתם רוצים להשיג יתרון על המתחרים שלכם, אתם צריכים להתחיל לחשוב על שיווק עסקי בטוויטר. אנחנו כאן בפורשופ נספק לכם 13 כללים חשובים לשיווק עסקי בטוויטר, כך שבזמן אמת אתם תוכלו לדעת בדיוק מה אתם צריכים לעשות בכדי להצליח.

אל תפחדו לצייץ כמה שבא לכם

בשונה מרשתות חברתיות אחרות שבהן מוטב שלא להגזים עם כמות הפעילות, כאשר מדובר על טוויטר תמונת המצב שונה בתכלית. טוויטר מעודדת את המשתמשים שלה לצייץ כמה שיותר, וככל שאתם תצייצו יותר כך ככל הנראה אתם תהיו הרבה יותר רלוונטיים – בהשוואה לאחרים שאצלם תדירות הציוצים היא הרבה יותר נמוכה.

תדאגו להשקיע בעיצוב הפרופיל

בדיוק כמו שאתם דואגים לעצב ולסגנן את הפרופיל שלכם ברשתות החברתיות השונות, כך גם אתם צריכים לעשות כאשר מדובר על טוויטר. אם אתם רוצים לבצע שיווק עסקי בטוויטר, אסור לכם להזניח את העיצוב של עמוד הפרופיל. תדאגו לעלות תמונת פרופיל מרשימה ותמונת קאבר שתגרום לכל מי שנכנס לפרופיל שלכם להתרשם ממנו לטובה כמובן .

השתמשו בהאשטאגים כמו שצריך

אתם יכולים להיתקל באותם האשטאגים ברשתות חברתיות אחרות, אך בטוויטר לא מדובר על עוד סתם תוספת נחמדה. בטוויטר אותם האשטאגים הם מאוד קריטיים בכדי שהעמוד יהפוך להיות מאוד ויראלי, לכן אסור לכם להזניח את הנושא הזה. תלמדו איך להשתמש נכון באותם האשטאגים, ומהר מאוד תוכלו להביא את העמוד שלכם למצב שבו הוא מקבל חשיפות רבות.

הגיבו לאנשים שמתעסקים בתחום שלכם

אחת מהחובות שלכם כאשר אתם רוצים לבצע שיווק עסקי בטוויטר היא להראות פעילות, אתם לא יכולים לנוח על זרי הדפנה. לכן תזהו אנשים שמתעסקים בתחום שבו אתם עוסקים, ותדאגו להגיב להם. הפעילות שלכם בעמודים שונים, יכולה להביא אתכם למצב שבו העמוד שלכם יקבל כניסות ממשתמשים אחרים – כניסות שיכולות להניב לכם בעתיד רווח מאוד גדול .

תדאגו שהפרופיל יהיה כמה שיותר מגוון

אל תעלו אך ורק פוסטים כתובים ומצד שני אל תעלו רק סרטונים, אתם צריכים לדעת לשלב את כל סוגי המדיות האפשריות. ככל שהפרופיל שלכם יהיה יותר מגוון, כך תוכלו לעניין יותר את האנשים שצופים בו. תשתדלו לשלב כמה שיותר דברים וכמה שיותר לגוון, זה ללא ספק יסייע לכך שכמות העוקבים אחריכם רק תלך ותגדל.

קרא עכשיו
איך להרוויח כסף מהאינסטגרם – המדריך המלא למתחילים

תכתבו על עצמכם בצורה ברורה בביו

הביו שלכם הוא בעצם התיאור של הפרופיל שלכם, תיאור שאותו רוב האנשים יקראו לפני שהם יכנסו לפרופיל שלכם. מדובר על הרושם הראשוני שאותו הגולשים השונים בטוויטר מקבלים עליכם, ולכן אתם צריכים לדאוג כי הרושם הראשוני הזה יהיה כמו שצריך. שיווק בטוויטר מתחיל קודם כל בכתיבת כמה שורות טובות ומושכות בביו שלכם.

תשימו לב תמיד לתיבת הדואר הנכנס

השאיפה שלכם חייב להיות להגיע למצב שבו אתם עונים במהירות לכל פנייה שפונים אליכם בדואר הנכנס. לכן אל תביאו את האנשים למצב שבו הם צריכים לחכות זמן רב עד אשר הם יקבלו מענה. תדאגו לבדוק את תיבת הדואר הנכנס לפחות פעם אחת ביום, כך תוכלו להיות רגועים – ולדעת שאתם לא מפספסים שום דבר.

תנסו ליצור קשר אישי עם העוקבים שלכם

שיווק עסקי בטוויטר מתבסס על הקשר שאותו אתם הולכים לבנות עם העוקבים שלכם, וככל שהקשר יהיה טוב יותר – כך השיווק כולו יצליח. לכן תדאגו ליצור קשר אישי עם כל אחד מהעוקבים שלכם, תדאגו להגיב להם וכמובן גם לעקוב אחריהם. כך תוכלו לדעת שהם לא הולכים לעזוב אתכם, והם יישארו איתכם לאורך זמן.

תדאגו לתת לעוקבים שלכם ערך מוסף

ככל הנראה אתם לא תהיו הראשונים שמשווקים את המוצר או את השירות בטוויטר, אך ברגע שאתם תצליחו לתת לעוקבים שלכם ערך מוסף – אתם תקבלו לא מעט נקודות זכות. העוקבים שלכם צריכים להבין כי יש להם סיבה מספיק טובה לעקוב אחריכם, וכי אסור להם בשום שלב לפספס את ההודעות או יותר נכון את הציוצים שלכם.

הציעו לעוקבים בטוויטר הטבות ייחודיות

הגלגלים בראש שלכם תמיד צריכים לחשוב איך אתם יכולים לשמור על העוקבים שלכם בטוויטר, ובו בזמן איך אתם יכולים להגדיל את מעגל העוקבים. השיטה היעילה והאידיאלית ביותר היא להציע הטבות מסוימות לגולשים, הטבות שהן כמובן יהיו ייחודיות רק עבורם – כך הם יוכלו להרגיש ששווה להם לעקוב אחריכם.

תבחנו אפשרות של תוכן ממומן

כמו שאתם מפרסמים תוכן ממומן ברשתות החברתיות האחרות, כך אתם יכולים לפרסם גם תוכן ממומן בטוויטר. באמצעות האפשרות הזאת אתם תוכלו להגיע להרבה מאוד אנשים שלא היו עוקבים שלכם, כאלה שאחרי שהם יקראו את הציוץ – הם יוכלו לעקוב אחריכם. אם תבצעו את הקמפיין כמו שצריך, אתם תוכלו לראות איך כמות העוקבים שלכם רק תלך ותגדל.

קרא עכשיו
5 מיתוסים על האלגוריתם החדש של אינסטגרם

השתמשו באנליטיקות של טוויטר

חשוב מאוד שתמיד תהיו עם יד על הדופק מה קורה בפרופיל שלכם, אל תגיעו למצב שבו אתם עלולים לישון בעמידה. שיווק עסקי בטוויטר הוא לפעמים האקס פקטור שחסר לכם, האקס פקטור שיוכל לקחת את העסק שלכם למקומות שלא חלמתם עליהם. אך אתם תמיד צריכים לעקוב אחרי הנתונים, ולראות בדיוק מה אתם צריכים לעשות קצת יותר טוב.

אל תיקחו הפסקות גדולות מידיי

אל תיעלמו לעוקבים שלכם! זוהי הטעות הכי נוראית שאתם תוכלו לעשות, טעות נוראית שעלולה לעלות לכם ביוקר. אתם תמיד צריכים להישאר בזירה, אפילו אם זה אומר שאתם צריכים להוריד את הפעילות. אך אל תביאו את העמוד שלכם למצב שבו הוא יהיה מושבת, כי במצב כזה אתם עלולים לאבד הרבה מאוד עוקבים שהיו נאמנים אליכם.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5268 ----- This is a test...