איך להגדיל את החשיפה אורגנית בפייסבוק? 9 פעולות שבאמת עובדות

נמאס לכם להרגיש בלתי נראים ברשתות החברתיות? לא משנה כמה קשה אתם תעבדו, אף אחד לא יכול להבטיח לכם כי אתם תשיגו את מבוקשכם. להגדיל חשיפה אורגנית בפייסבוק זוהי אולי השאיפה הגדולה ביותר שלכם, כך תוכלו להפוך את עצמכם מבלתי נראים לנראים.
אז איך תוכלו לעשות זאת בצורה הכי חכמה? יש לא מעט שיטות שלא באמת עובדות, כאלה שלא יסייעו לכם להשיג את מבוקשכם. אנחנו בפורשופ נביא לכם רשימה של פעולות שבאמת עובדות, כך שאתם תוכלו לראות בתוך זמן קצר איך כמות החשיפה האורגנית שוברת את שיאים. מה שהיה נראה עד לא מזמן כמשימה בלתי אפשרית, תהפוך להיות משימה אפשרית לחלוטין.

תעלו לשידורים בלייב

אחד מהחידושים המרגשים ביותר שפייסבוק הכניסה לחיינו בזמן האחרון ואתם תוכלו לנצל את האפשרות הזאת על מנת לעלות את התנועה האורגנית. מה הופך את השידורים בלייב להיות כל כך אטרקטיביים? הם פשוט מאוד אותנטיים, והם מאפשרים לאנשים שעוקבים אחריכם להרגיש ממש כאילו הם חלק מהחיים שלכם – וזה לגמרי עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

תתזמנו את הפוסטים לזמן הנכון

יש פוסט שאתם חייבים לפרסם אותו? חשוב שתבינו כי תזמון נכון זה אחד מהאלמנטים הכי חשובים בפרסום בפייסבוק וברשתות החברתיות. אם אתם תדעו לבחור את המועד הנכון, אתם תוכלו להגדיל בצורה משמעותית את כמות החשיפות לאותו פוסט. אם התזמון לא יהיה תזמון טוב, כמות החשיפות האורגניות תהיה כמות נמוכה במיוחד – אפילו נמוכה ממה שאתם רגילים.

תשתפו את העוקבים בלינקים

כל פוסט צריך להביא איתו ערך מוסף, אחרת הוא עשוי שלא להגדיל חשיפה אורגנית בפייסבוק. לכן אם אתם רוצים לעורר עניין, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשתף לינקים של אתרים חיצוניים, אך תוודאו שאתם משתפים לינקים טובים ואיכותיים ואל תשתפו כל לינק שאתם מקבלים אליכם – מבלי לבדוק אותו כמובן.

תבקשו מהעוקבים לתת לכם עדיפות

אתם חושבים שהעוקבים שלכם אוהבים את התוכן שאתם מפרסמים? אם כך הם פני הדברים, אתם יכולים לבקש מהם לתת לכם עדיפות. כל מה שהם צריכים לעשות זה ללחוץ על See First בפרופיל שלכם, ומכאן הם יתחילו לראות את הפוסטים שלכם לפני שהם רואים כל פוסט אחר בפיד שלהם.

קרא עכשיו
מתקפת פישינג: איך מזהים מתקפת פישינג בפייסבוק

תדאגו שיהיה לכם וי כחול

אומנם זה לא לגמרי בשליטתכם, אך אם אתם תצליחו להשיג את הוי הכחול אתם תוכלו להראות לעוקבים שלכם כי העמוד שלכם הוא אחד המובילים בתחומו. וי כחול ניתן לראות בעמודים הגדולים ביותר, ואם תצליחו להשיג אותו – אתם תוכלו לראות איך החשיפה האורגנית עולה גם היא בצורה מאוד עקבית.

תיצרו לעצמכם עמוד מגוון ומעניין

תחשבו לעצמכם – מה אתם הייתם רוצים לראות? להגדיל חשיפה אורגנית בפייסבוק זוהי לא משימה פשוטה, אך אם אתם תדעו ליצור עמוד מגוון ומעניין – זה פשוט יבוא לבד. אתם אפילו לא תצטרכו לעבוד קשה על מנת להשיג את זה, כל העוקבים יתחילו לעקוב אחריכם באופן שניתן להגדיר אותו כאוטומטי.

תפרסמו סרטונים וגם תמונות

באופן כמעט מוכח ניתן להגיד כי פוסטים שמכילים תמונות או סרטונים יהיו הרבה יותר מושכים בהשוואה לפוסטים שכוללים אך ורק מלל. ברגע שהעוקבים יראו שיש תמונה או סרטון הם אוטומטית יכנסו לראות על מה מדובר, אך לא מעט עוקבים אחרים שרואים רק תוכן עם מלל יעדיפו לעבור לפוסט הבא.

תאפשרו לעוקבים לגלות מעורבות

תזכרו כי יש לא מעט עמודים שדומים מאוד לעמוד שלכם, ואם אתם לא תהיו מספיק טובים – העוקבים שלכם יוכלו לעבור לעמוד אחר. בכדי שתוכלו לגרום לעוקבים שלכם להישאר נאמנים אליכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לאפשר להם לגלות מעורבות – לקחת חלק פעיל ולהביע את דעתם בכל רגע נתון.

אל תחששו לשלב גם מודעות ממומנות

להגדיל חשיפה אורגנית בפייסבוק בתחילת הדרך זה לא קל, ובכדי שתוכלו להשיג לעצמכם את המקדמה הנדרשת – אל תחששו להתחיל כמה פרויקטים ממומנים. בסופו של יום, אתם צריכים לקבל כמה שיותר חשיפה לפוסטים שלכם – מבחינתכם זה לא משנה ממש אם מדובר על חשיפה אורגנית או חשיפה שהיא ממומנת.

מתעניינים בדיגיטל? בקרוב מאוד תוכלו להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב משלכם! השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם:


אולי יעניין אותך
5356 ----- This is a test...